Liga Narodów. Które z naszych reprezentantek były najlepsze na finiszu Ligi Narodów? Oceny za mecz Polska - Rosja

Piekielnie trudno jest jednoznacznie ocenić nasze siatkarki za mecz z Rosjankami. Z jednej strony Biało-Czerwone potrafiły wygrać seta do 16, by w kolejnej partii wypuścić z rąk prowadzenie 16:9. Kto zaskoczył nas "in plus", a kto nieco zawiódł?

Piotr Woźniak

Rozgrywające:

Katarzyna Wenerska - 3,5

Julia Nowicka - bez oceny

Katarzyna Wenerska dostając od trenera kredyt zaufania, szczególnie w drugim secie, pokazała, że ma duże umiejętności techniczne. Kiedy kiwała piłkę zza linii trzeciego metra Rosjanki chyba nie dowierzały, że takie zagranie może wpaść w ich pole gry. Wciąż jednak kilkukrotnie nie potrafiła znaleźć nici porozumienia ze swoimi środkowymi, ale zrzucamy to na karb tego, że dołączyła do bańki w Rimini nieco później niż jej koleżanki. Naszym zdaniem Julia Nowicka miała zbyt mało kontaktów z piłką, by pokusić się o wystawienie jej sprawiedliwej oceny.

*skala ocen 1-6

Która z Polek była najlepszą zawodniczką meczu z reprezentacją Rosji?