Nadkomplet atakujących i libero, a tylko po jednym miejscu. Szóstka 10. kolejki Tauron Ligi

To już prawie półmetek fazy zasadniczej Tauron Ligi. W dziesiątej serii gier błysnęło nam kilka atakujących oraz libero. Po burzliwych obradach udało nam się wybrać szóstkę kolejki.

Krzysztof Sędzicki
Krzysztof Sędzicki
fot. tauronliga.pl

Rozgrywająca: Gabriela Makarowska (UNI Opole) [3]*

Wilczyce z Opola w meczu z #VolleyWrocław miały swoje problemy, szczególnie w ataku, bo nie wszystko "odpalić". Plan B, zakładający - najprawdopodobniej - częstszą grę ze środkowymi i z Anną Bączyńską na prawym skrzydle, wypalił i pozwolił odnieść piąte zwycięstwo w Tauron Lidze. A rozgrywającą UNI w tym sezonie witamy w naszej szóstce już po raz trzeci.

* - w nawiasie liczba nominacji do szóstki kolejki w tym sezonie

Czytaj też: "Gdyby nie te fale...". #VolleyWrocław uszanował punkt

MVP 10. kolejki Tauron Ligi to:

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Siatkówkę na Facebooku
WP SportoweFakty
Zgłoś błąd
Komentarze (4)
 • Just one more thing Zgłoś komentarz
  Bardzo lubię i mocno kibicuję Gabrysi Makarowskiej, i cieszę się, że po raz kolejny szanowna redakcja ją doceniła, choć cały czas ma dużo do poprawy, ale proszę przeczytajcie jeszcze
  Czytaj całość
  raz co przy niej napisaliście. Ania Bączyńska, czyli wspomniane prawe skrzydło wyjątkowo dobrze "chodziło" w tym meczu, a Bączyńska została wybrana mvp meczu.
  • Legionowiak 3.0 Zgłoś komentarz
   Jestem oburzony, że po raz kolejny redakcja nie docenia mojej ulubionej (wręcz ukochanej) siatkarki, Zuzanny Góreckiej! Zuza zasługuje, by w "szóstce marzeń" 10. kolejki Tauron
   Czytaj całość
   Ligi 2021/2022 się znaleźć! Dla mnie, Zuza zawsze będzie najlepszą zawodniczką w Tauron Lidze! Zuzanna zagrała i upokorzyła w ładny sposób bydgoszczanki, co wywołało we mnie wielką radość! Zuza mnie oczarowuje jako siatkarka i jako dziewczyna! Jak Zuza grała i wyglądała, sam przed nią padam na kolana! Pomimo wielkiego zaangażowania i poświęcenia Zuzy w pojedynku z gośćmi z Bydgoszczy, Budowlane wygrały! Oby tak moja "siatkarska bogini" grała w każdym meczu Tauron Ligi! Nie poddawaj się, ukochana ma! Nie poddawaj się Zuzanno Górecka!