WGP: Polska - Niemcy na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Miłosz Marek
0:3 (17:25, 17:25, 24:26) Cóż za końcówka! Kolejne błędy Polek, zły odbiór i to już koniec!
Skomentuj 0
Dziękujemy za śledzenie naszej relacji. Na kolejną zapraszamy już jutro. Polki zagrają z Japonkami o godzinie 20.
Skomentuj 1
MVP spotkania została Maren Brinker, nowa siatkarka... Impela Wrocław.
Skomentuj 0
0:3 (17:25, 17:25, 24:26) Niemki były zespołem zdecydowanie lepszym i zasłużenie wygrały.
Skomentuj 0
Skomentuj 0
Skomentuj 0
  • 0:2 (17:25, 17:25, 24:24) Była szansa, była piłka w górze, ale Skowrońska z trudnej pozycji w aut.
    Skomentuj 0
    0:2 (17:25, 17:25, 24:23) Skowrońska w kontrze! Pierwsze prowadzenie w tym secie i pierwszy setbol! Ależ emocje! Czas dla Niemek
    Skomentuj 0
    0:2 (17:25, 17:25, 23:23) Atak w aut, ale po bloku. W odpowiedzi Skowrońska.
    Skomentuj 0
    0:2 (17:25, 17:25, 22:22) Konieczna, zagrywka, punkt!
    Skomentuj 0
    0:2 (17:25, 17:25, 21:22) Sieczka! Dobrze przyjęcie i skuteczny atak z trudnej pozycji.
    Skomentuj 0
    0:2 (17:25, 17:25, 20:21) Dobra zagrywka, punkt dla Polek!
    Skomentuj 0
    0:2 (17:25, 17:25, 19:21) Na zagrywkę zadaniowo wchodzi Wołosz.
    Skomentuj 0
    0:2 (17:25, 17:25, 18:20) Jest jeszcze szansa. Skowrońska pojawia się na zagrywce.
    Skomentuj 0
    0:2 (17:25, 17:25, 17:20) Koszmarne nieporozumienie Radeckiej i Maj. Lekki plas wpada w środek parkietu. Czas dla Polek.
    Skomentuj 0
    0:2 (17:25, 17:25, 17:19) Katarzyna Skowrońska-Dolata zatrzymana na skrzydle.
    Skomentuj 0
    0:2 (17:25, 17:25, 17:18) Polki ambitnie walczą, w końcu wychodzi im nieco więcej, ale ciągle nie są w stanie wyjść na prowadzenie.
    Skomentuj 0
    0:2 (17:25, 17:25, 15:16) Ewelina Sieczka, która w międzyczasie zastąpiła Różycką, zepsuła zagrywkę. Druga przerwa techniczna.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    0:2 (17:25, 17:25, 15:15) Ależ seria w bloku Polek! Remis!
    Skomentuj 0
    0:2 (17:25, 17:25, 14:15) Pojedynczy blok Zuzanny Efimienko na środku. Ta sama zawodniczka kończy przechodzącą piłkę. Polki blisko remisu!
    Skomentuj 0
    0:2 (17:25, 17:25, 12:15) Szczelny blok na skrzydle. Kożuch wreszcie zatrzymana. Guidetti prosi o czas.
    Skomentuj 0
    0:2 (17:25, 17:25, 11:15) Niemki nie odpuszczają nawet na moment. Nie chcą popełnić błędu z poprzedniego pojedynku.
    Skomentuj 0
    0:2 (17:25, 17:25, 10:14) Katarzyna Konieczna psuje zagrywkę.
    Skomentuj 0
    0:2 (17:25, 17:25, 9:13) Polki szukają swoich szans w challengach. Nie tym razem. Dodatkowo Konieczna zablokowana.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    0:2 (17:25, 17:25, 9:10) Przewaga Niemek topnieje. Kożuch w aut.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    0:2 (17:25, 17:25, 7:9) Jedna z nielicznych pomyłek w przyjęciu Niemek.
    Skomentuj 0
    0:2 (17:25, 17:25, 6:9) Skowrońska przypomina o sobie w ataku.
    Skomentuj 0
    0:2 (17:25, 17:25, 5:9) Małgorzata Kożuch i kolejny as.
    Skomentuj 0
    0:2 (17:25, 17:25, 5:8) Trójblok czekał na Różycką. Pierwsza przerwa techniczna.
    Skomentuj 1
    0:2 (17:25, 17:25, 5:7) Efimienko zepsuła zagrywkę, ale Konieczna po raz kolejny bardzo dobrze w ataku po prostej.
    Skomentuj 1
    0:2 (17:25, 17:25, 4:6) Katarzyna Konieczna nieznacznie niweluje różnicę.
    Skomentuj 0
    0:2 (17:25, 17:25, 3:6) Ależ Niemki grają w obronie! Kolejna skuteczna kontra.
    Skomentuj 0
    0:2 (17:25, 17:25, 2:4) Punkt dla Polek mimo kolejnego fatalnego przyjęcia.
    Skomentuj 0
    0:2 (17:25, 17:25, 1:3) Niemki niezawodne w ataku.
    Skomentuj 0
    0:2 (17:25, 17:25, 0:2) Heike Beier rozpoczyna seta od dwóch asów...
    Skomentuj 0
    0:2 (17:25, 17:25) Koniec przerwy, zespoły na parkiecie. Polska szóstka odmieniona. Na parkiecie: Radecka, Różycka, Efimienko, Kąkolewska, Skrowńska-Dolata, Konieczna i Maj (libero)
    Skomentuj 0
    0:2 (17:25, 17:25) Statystyki mówią jasno. Polki są MIAŻDŻONE w ataku. Na razie biało-czerwone skończyły 17 ataków, a rywalki aż 30.
    Skomentuj 0
    0:2 (17:25, 17:25) Koniec partii, błąd Kąkolewskiej. Wszystko wygląda bardzo źle. Teraz Polki mają 10 minut, aby w szatni zmobilizować się do dalszej walki.
    Skomentuj 0
    0:1 (17:25, 17:24) Polski zespół jeszcze się boni.
    Skomentuj 0
    0:1 (17:25, 15:24)  Kolejne perfekcyjne obicie bloku Niemek. Pierwsza piłka setowa dla gości.
    Skomentuj 0
    0:1 (17:25, 15:23) Ładnie ze środka Agnieszka Kąkolewska, ale to ciągle za mało.
    Skomentuj 0
    0:1 (17:25, 13:22) Drugi set coraz bliższy końca. Maren Brinker ponownie skutecznie.
    Skomentuj 0
    0:1 (17:25, 13:20) Na boisku pierwszy raz pojawia się Ewelina Sieczka. Zadaniowo za Efimienko. Pierwsze rezultaty na tablicy świetlnej.
    Skomentuj 0
    0:1 (17:25, 11:20) Dobry okres już za Polkami. Kolejny as.
    Skomentuj 0
    0:1 (17:25, 11:19) Pierwszy challenge dzisiejszego wieczoru. Nieudany po polskiej stronie. Po chwili przerwy kolejny dobry blok Niemek.
    Skomentuj 0
    0:1 (17:25, 11:17) Skuteczne obiegnięcie Corina Ssuschke-Voigt i bardzo ekspresywna radość w stronę polskiego zespołu.
    Skomentuj 0
    0:1 (17:25, 11:16) Polki zmusiły trenera rywalek do poproszenia o przerwę, ale po niej również punktują! Zuzanna Efimienko z obejścia, Karolina Różycka zagrywką.
    Skomentuj 0
    0:1 (17:25, 9:16) W końcu dobra akcja całego zespołu! Świetne obrony, dużo walki i punktowy blok Joanny Wołosz.
    Skomentuj 0
    0:1 (17:25, 8:16) Niezwykle wymęczone dwa punkty dla Polek.
    Skomentuj 0
    0:1 (17:25, 6:16) W międzyczasie podwójna zmiana. Joanna Wołosz i Katarzyna Konieczna za Joannę Kaczor i Milenę Radecką.
    Skomentuj 0
    0:1 (17:25, 6:16) Różycka przerywa serię Niemek, ale biało-czerwona passa praktycznie nie zaistniała. Druga przerwa techniczna.
    Skomentuj 0
    0:1 (17:25, 5:15) Niemkom wychodzi wszystko. Teraz zagrywką trafiona Skowrońska. 10 punktów różnicy...
    Skomentuj 0
    0:1 (17:25, 5:13) Polki biją rekordy nieporadności pod względem ilości błędów w przyjęciu zagrywki. Niestety dla biało-czerwonych, wygląda to coraz gorzej.
    Skomentuj 0
    0:1 (17:25, 4:10) Kłopoty w przyjęciu nie mają końca. Nieporozumienie Różyckiej i Maj.
    Skomentuj 0
    0:1 (17:25, 4:8) Od początku seta na parkiecie Agnieszka Kąkolewska.
    Skomentuj 0
    0:1 (17:25, 3:8) Kożuch ponownie nic nie robi sobie z potrójnym blokiem. Pierwsza przerwa techniczna.
    Skomentuj 0
    0:1 (17:25, 3:7) Kolejna długa akcja dla Niemek. Punktuje Maren Brinker.
    Skomentuj 0
    0:1 (17:25, 3:6) Poprawka pani kapitan zdecydowanie lepsza.
    Skomentuj 0
    0:1 (17:25, 2:6) Była szansa zniwelować straty do dwóch "oczek", ale plas Skowrońskiej w pół siatki.
    Skomentuj 0
    0:1 (17:25, 1:5) Corina Ssuschke zakończyła swoją serię zagrywką w aut.
    Skomentuj 0
    0:1 (17:25, 0:5) Po przyjęciu piłka dwukrotnie przeszła na drugą stronę siatki. Prezenty wykorzystują rywalki...
    Skomentuj 0
    0:1 (17:25, 0:3) Kolejny nie najlepszy początek biało-czerwonych. Po punktowym przyjęciu Kosek pierwszy timeout dla Polek.
    Skomentuj 0
    0:1 (17:25) Ferwor walki porwał skład Niemek, więc podajemy go teraz: Kathleen Weiss, Denise Hanke, Maren Brinker, Corina Ssuschke-Voigt, Christiane Furst, Małgorzata Kożuch, Lenka Durr (libero).
    Skomentuj 0
    0:1 (17:25) Kibice szybko zostali sprowadzeni na ziemię. Błędy w przyjęciu Różyckiej, atak w siatkę Skowrońskiej i szybki koniec pierwszej partii.
    Skomentuj 0
    0:0 (17:22) Teraz starania polskiego zespołu w obronie nie poszły na marne. Dobra akcja i Orlen Arena zaczyna się podrywać!
    Skomentuj 0
    0:0 (16:22) Dobra akcja Wołosz w obronie, ale punkt i tak dla Niemek.
    Skomentuj 0
    0:0 (16:21) Katarzyna Skowrońska-Dolata punktuje. Są jeszcze szanse?
    Skomentuj 0
    0:0 (14:21) Małgorzata Kożuch mija bez problemów polski trójblok.
    Skomentuj 0
    0:0 (14:20) Biało-czerwone nie mają sposobu na zatrzymanie Niemek. Drugi czas dla trenera Makowskiego.
    Skomentuj 0
    0:0 (14:18) Niemki pomagają dotykając siatki. W międzyczasie na parkiecie pojawiła się Joanna Wołosz.
    Skomentuj 0
    0:0 (13:18) Christiane Furst szaleje na siatce! Świetne zawody środkowej, która notuje kolejne bloki na polskich zawodniczkach.
    Skomentuj 0
    0:0 (13:16) Druga przerwa techniczna. Skutecznie Małgorzata Kożuch.
    Skomentuj 0
    0:0 (13:15) Karolina Różycka umiejętnie wykorzystała blok. Asa dołożyła Zuzanna Efimienko. Straty coraz mniejsze i od razu o przerwę poprosił trener Guidetti.
    Skomentuj 0
    0:0 (11:14) Drgnęło w polskim zespole. W końcu udana kontra biało-czerwonych.
    Skomentuj 0
    0:0 (9:14) Pierwsza zmiana w polskim zespole. Katarzyna Konieczna za Joannę Kaczor.
    Skomentuj 0
    0:0 (9:13) Słabszy okres Polek. Niemki z dużym szczęściem. Kolejna dobra akcja Christiane Furst ze środka.
    Skomentuj 0
    0:0 (9:12) Kaczor nieskuteczna w ataku. Niemki nie potrzebowały więcej niż jednej okazji do skończenia akcji. Już trzy punkty przewagi rywalek i pierwsza przerwa dla Piotra Makowskiego.
    Skomentuj 0
    0:0 (9:11) Małgorzata Kożuch przełamuje ręce blokujących na kontrze.
    Skomentuj 0
    0:0 (9:9) Milena Radecka serwuje pierwszego asa!
    Skomentuj 0
    0:0 (7:9) Pierwsze poważne kłopoty w przyjęciu Polek. W kontrze bezlitosna Maren Brinker.
    Skomentuj 0
    0:0 (7:8) Skuteczny plas pozwolił Niemkom zejść na prowadzenie podczas pierwszej przerwy technicznej.
    Skomentuj 0
    0:0 (7:7) Na razie wszystko w tym spotkaniu jest... symetryczne. Ponownie takie same akcje zespołów, a mianowicie... popsute zagrywki.
    Skomentuj 0
    0:0 (6:6) Polki doprowadzają do remisu. Niezawodna Katarzyna Skowrońska-Dolata!
    Skomentuj 0
    0:0 (4:6) Teraz z kolei po punkcie liderek. Dla Polek Skowrońska-Dolata, u przeciwniczek Małgorzata Kożuch.
    Skomentuj 0
    0:0 (3:5) Wymiana dobrych zbić ze środka. Najpierw Efimienko, później Furst.
    Skomentuj 0
    0:0 (2:4) Maren Brinker zatrzymała Joannę Kaczor.
    Skomentuj 0
    0:0 (2:3) Polki odwdzięczają się szczelnym blokiem na skrzydle, jednak w kolejnej akcji zagrywka w siatkę Skowrońskiej.
    Skomentuj 0
    0:0 (1:2) Pojedynczy blok Furst na Efimienko.
    Skomentuj 0
    0:0 (1:1) Niemki potwierdzają przedmeczowe przypuszczenia. Już w drugiej akcji bronią świetnie! Punkt dla gości po błędzie Radeckiej.
    Skomentuj 0
    0:0 (1:0) Pierwsza akcja dla Polek! W ataku Katarzyna Skowrońska-Dolata.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Już po hymnach. Prezentacje pierwszych szóstek!
    Skomentuj 0
    Temperatura w hali rośnie. Dosłownie... Do prezentacji zespołów pozostały 3 minuty.
    Skomentuj 0
    Są już też pierwsze doniesienia odnośnie składów. Polki mają wyjść w takim samym zestawieniu z jedną zmianą. Monika Martałek zastąpi Agnieszkę Kąkolewską.
    Skomentuj 0
    Krótka przerwa, ale mamy coś specjalnie dla naszych czytelników. Na trybunach wypatrzyliśmy Annę Werblińską. Spieszymy donieść, że nowa przyjmująca Chemika ma się coraz lepiej, ale nie ukrywa, że ma jeszcze problemy z kolanami i nie trenuje na pełnych obciążeniach. Zapowiedziała, że zrobi wszystko, żeby pomóc reprezentacji w mistrzostwach Europy.
    Skomentuj 0
    Nie ma pewności, o której rozpocznie się spotkanie. Przekazać na sto procent możemy tylko, że Polki zagrają dzisiaj na czerwono.
    Skomentuj 0
    Tezę naszej zapowiedzi potwierdza poniższe zdjęcie pochodzące z Twittera kapitan naszej reprezentacji Katarzyny Skowrońskiej-Dolaty. Obok Polki Christiane Furst.
    źródło: Twitter źródło: Twitter
    Skomentuj 0
    Do meczu pozostało jeszcze trochę czasu, dlatego proponujemy spędzić go na przyjemnej lekturze ;)
    Skomentuj 1
    Koniec pierwszego spotkania: Japonia pokonała Kazachstan 3:1.
    Skomentuj 0
    Japonki coraz bliżej zwycięstwa. 18:15 w czwartym secie. Kazachstan jest dzisiaj bardzo wymagającym rywalem. Czy to zaskoczenie? Z pewnością nie dla Agnieszki Kąkolewskiej.
    Skomentuj 0
    Dzieje się dzisiaj w Płocku! Pojedynki w World Grand Prix to nie wszystko. Dzisiaj została zaprezentowana nowa zawodniczka Chemika Police - Małgorzata Glinka-Mogentale!
    Skomentuj 0
    Obie drużyny są już w hali i obserwują pojedynek pomiędzy Japonią oraz Kazachstanem. Na razie Japonki prowadzą 2:1 i 7:3 w czwartym secie. Wszystko wskazuje jednak na to, że mecz biało-czerwonych nie rozpocznie się punktualnie o 20:00.
    Skomentuj 0
    Witamy z Orlen Areny w Płocku! Zapraszamy na relację na żywo z pojedynku reprezentacji Polski. Kolejnymi rywalkami biało-czerwonych będą dziś reprezentacja Niemiec.