PlusLiga: Na żywo z Olsztyna i Częstochowy!

Relację prowadzi : autor:
Jacek Pawłowski
Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom 1:3 (23:25, 17:25, 32:30, 17:25) Rafał Buszek psuje zagrywkę i radomianie ponownie mogą cieszyć się z kompletu punktów MVP: Jakub Wachnik (Cerrad Czarni)
Skomentuj 2
Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom 1:2(23:25, 17:25, 32:30, 15:21) Goście pewnie zmierzają po zwycięstwo
Skomentuj 2
Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom 1:2(23:25, 17:25, 32:30, 12:19) Rośnie prowadzenie gości i wygląda na to, że radomianie zainkasują kolejne trzy punkty
Skomentuj 0
Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom 1:2(23:25, 17:25, 32:30, 7:13) Trzy kolejne, punktowe bloki Czarnych! Druga przerwa dla gospodarzy
Skomentuj 0
Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom 1:2(23:25, 17:25, 32:30, 7:10) Krzysztof Stelmach prosi o przerwę
Skomentuj 0
Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom 1:2(23:25, 17:25, 32:30, 7:8) Pierwsza przerwa techniczna przy prowadzeniu gości
Skomentuj 0
  • Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom 1:2(23:25, 17:25, 32:30, 5:5) Radomianie szybko odrobili straty i mamy remis
    Skomentuj 1
    Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom 1:2(23:25, 17:25, 32:30, 3:1) Częstochowianie już przegrali. W Olsztynie gospodarze jeszcze walczą o pozostanie w grze o punkty. Przed chwilą rozpoczął się czwarty set tego starcia
    Skomentuj 0
    AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów 0:3 (35:37, 19:25, 17:25) Mistrzowie Polski pieczętują wygraną. Trzy punkty jadą do Rzeszowa. MVP: Olieg Achrem (Asseco Resovia)
    Skomentuj 0
    AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów 0:2 (35:37, 19:25, 17:23) Bartosz Bednorz zablokowany
    Skomentuj 0
    Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!
    Skomentuj 0
    AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów 0:2 (35:37, 19:25, 17:20) Skuteczny atak Bednorza
    Skomentuj 0
    Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom 1:2(23:25, 17:25, 32:30) Wojna nerwów jednak dla gospodarzy
    Skomentuj 0
    AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów 0:2 (35:37, 19:25, 15:19) Zablokowany Achrem
    Skomentuj 0
    Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom 0:2(23:25, 17:25, 30:30) Czyżby oba zespoły pozazdrościły ekipom rywalizującym w Częstochowie i postanowiły powtórzyć ich wyczyn z pierwszego seta?
    Skomentuj 0
    AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów 0:2 (35:37, 19:25, 13:18) Skuteczny blok Kaczyńskiego
    Skomentuj 0
    Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom 0:2(23:25, 17:25, 27:26) Podopieczni Krzysztofa Stelmacha wciąż walczą o pozostanie w grze
    Skomentuj 0
    Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom 0:2(23:25, 17:25, 26:25) Kolejna przewaga Akademików
    Skomentuj 0
    Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom 0:2(23:25, 17:25, 25:25) Gorąco robi się na parkiecie w Olsztynie. Mamy remis!
    Skomentuj 0
    AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów 0:2 (35:37, 19:25, 11:16) Olieg Achrem skutecznie z pipe'a
    Skomentuj 0
    Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom 0:2(23:25, 17:25, 24:23) Piłka setowa dla gospodarzy
    Skomentuj 0
    AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów 0:2 (35:37, 19:25, 10:14) Jeszcze raz skutecznie atakował Jochen Schoeps
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów 0:2 (35:37, 19:25, 9:12) Tym razem Niemiec atakował skutecznie
    Skomentuj 0
    AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów 0:2 (35:37, 19:25, 7:9) Jochen Schoeps zablokowany
    Skomentuj 0
    Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom 0:2(23:25, 17:25, 21:21) Krzysztof Stelmach prosi o czas
    Skomentuj 0
    Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom 0:2(23:25, 17:25, 20:19) Gospodarze nie składają broni
    Skomentuj 0
    AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów 0:2 (35:37, 19:25, 4:8) Jochen Schoeps skutecznie na kontrze
    Skomentuj 0
    AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów 0:2 (35:37, 19:25, 4:6) Miłosz Hebda zatrzymany blokiem
    Skomentuj 0
    AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów 0:2 (35:37, 19:25, 3:3) Wracamy do gry w Częstochowie. Mariusz Marcyniak doprowadza do remisu
    Skomentuj 0
    Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom 0:2(23:25, 17:25, 16:14) Olsztynianie powiększają przewagę przed drugą przerwą techniczną
    Skomentuj 0
    Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom 0:2(23:25, 17:25, 14:13) Po dłuższej przerwie gospodarze obejmują prowadzenie, dzięki skutecznej akcji Piotra Łuki
    Skomentuj 0
    Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom 0:2(23:25, 17:25, 10:10) Na parkiecie w Olsztynie w dalszym ciągu gra toczy się punkt za punkt
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom 0:2(23:25, 17:25, 7:8) Przerwa techniczna przy minimalnym prowadzeniu gości
    Skomentuj 0
    Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom 0:2(23:25, 17:25, 5:5) Wyrównany początek trzeciej partii
    Skomentuj 0
    AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów  0:2 (35:37, 19:25) Paul Lotman kończy 2. seta. Czas na 10 minut przerwy w Częstochowie.
    Skomentuj 0
    Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom 0:2(23:25, 17:25, 0:1) Wracamy do gry w Olsztynie. Zablokowany Grzegorz Szymański
    Skomentuj 0
    AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów 0:1 (35:37, 17:22) Skuteczny atak Grzegorza Kosoka
    Skomentuj 0
    AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów 0:1 (35:37, 14:19) Wojciech Kaźmierczak zablokowany przy ataku z przechodzącej
    Skomentuj 0
    AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów 0:1 (35:37, 11:12) Na boisku pojawia się Piotr Nowakowski
    Skomentuj 0
    AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów 0:1 (35:37, 13:15) Kolejny raz punktuje Jochen Schoeps
    Skomentuj 1
    AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów 0:1 (35:37, 12:12) Michał Kaczyński doprowadza do remisu
    Skomentuj 0
    Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom 0:2(23:25, 17:25) Pewna wygrana radomian w drugiej partii. W Olsztynie 10 minut przerwy.
    Skomentuj 0
    AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów 0:1 (35:37, 8:9) Moment bardzo dobrej gry Jochena Schoepsa
    Skomentuj 0
    AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów 0:1 (35:37, 7:8) Skutecznie atakował Jochen Schoeps
    Skomentuj 0
    Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom 0:1 (23:25, 12:19) Piotr Łukasik zmienia Rafała Buszka
    Skomentuj 0
    AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów 0:1 (35:37, 4:6) Ponownie skuteczny atak Niemca
    Skomentuj 0
    AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów 0:1 (35:37, 3:4) Jochen Schoeps zdobywa 4. punkt dla Resovii
    Skomentuj 0
    AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów 0:1 (35:37, 2:2) Kaczyński doprowadza do remisu w 2. secie
    Skomentuj 0
    Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom 0:1 (23:25, 9:16) Wysokie prowadzenie gości na II przerwie technicznej
    Skomentuj 0
    Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom 0:1 (23:25, 6:13) Bartosz Krzysiek zmienia Grzegorza Szymańskiego
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów 0:1 (35:37) Autowy atak Kaczyńskiego kończy tego seta!
    Skomentuj 0
    AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów 0:0 (35:36) Paul Lotman daje piłkę setową przyjezdnym
    Skomentuj 0
    AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów 0:0 (34:34) Wojna nerwów trwa. Tym razem Olieg Achrem doprowadza do remisu
    Skomentuj 0
    Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom 0:1 (23:25, 4:8) Przerwa techniczna przy prowadzeniu radomian
    Skomentuj 0
    AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów 0:0 (32:32) Fanastyczna partia w wykonaniu obu ekip! Bartosz Bednorz kolejny raz doprowadza do remisu
    Skomentuj 0
    Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom 0:1 (23:25, 2:6) Piotr Łuka zmienia Pablo Bengoleę
    Skomentuj 2
    AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów 0:0 (30:29) Skutecznie atakował Kaczyński. Czas dla gości
    Skomentuj 0
    Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom  0:1 (23:25, 2:2) W Olsztynie rozpoczął się już 2. set
    Skomentuj 0
    AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów 0:0 (29:28) W Częstochowie emocje sięgają zenitu!
    Skomentuj 0
    AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów 0:0 (27:27) Bartosz Bednorz skutecznie z drugiej linii
    Skomentuj 0
    AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów 0:0 (26:26) Kaźmierczak doprowadza do remisu!
    Skomentuj 0
    Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom  0:1 (23:25) Emocjonująca końcówka seta zakończona wygraną gości.
    Skomentuj 0
    Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom 0:0 (20:24) Piotr Łukasik zmienia Macieja Dobrowolskiego
    Skomentuj 0
    Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom 0:0 (20:24) Cztery piłki setowe dla gości
    Skomentuj 0
    AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów 0:0 (21:23) Zablokowany Bartosz Bednorz
    Skomentuj 0
    AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów 0:0 (20:21) Na boisku pojawili się Fabian Drzyzga i Dawid Konarski
    Skomentuj 0
    AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów 0:0 (20:21) Żółta kartka dla Dawida Murka za dyskusje z arbitrem
    Skomentuj 0
    Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom 0:0 (19:21) Dirk Westphal skutecznie z lewego skrzydła. Krzysztof Stelmach prosi o przerwę
    Skomentuj 0
    AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów 0:0 (19:20) Kaczyński zmniejsza stratę gospodarzy
    Skomentuj 0
    Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom 0:0 (17:17) Goście dotykają siatki i mamy remis
    Skomentuj 0
    AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów 0:0 (17:19) Bartosz Bednorz zdobywa punkt atakiem z 2. linii
    Skomentuj 0
    AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów 0:0 (14:17) Kolejny dobry atak Paula Lotmana
    Skomentuj 0
    Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom 0:0 (15:16) Minimalna przewaga radomian na II przerwie technicznej
    Skomentuj 0
    AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów 0:0 (12:16) Dawid Murek ustrzelony zagrywką przez Grzegorza Kosoka
    Skomentuj 0
    AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów 0:0 (12:15) Paul Lotman obija blok Akademików
    Skomentuj 0
    AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów 0:0 (12:14) Utrzymuje się niewielka przewaga mistrzów Polski
    Skomentuj 0
    Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom 0:0 (10:12) Krzysztof Stelmach prosi o przerwę
    Skomentuj 0
    Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom 0:0 (10:9) Skuteczny, potrójny blok olsztynian
    Skomentuj 0
    AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów 0:0 (9:11) Dawid Murek atakuje w aut
    Skomentuj 0
    Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom 0:0 (8:6) Pablo Bengolea skutecznie mimo potrójnego bloku radomian
    Skomentuj 0
    AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów 0:0 (8:7) Paul Lotman zablokowany
    Skomentuj 0
    Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom 0:0 (6:5) Wyrównany początek meczu w Olsztynie
    Skomentuj 0
    Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom 0:0 (1:0) Pierwszy punkt zdobywają gospodarze
    Skomentuj 0
    AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów Wyjściowe szóstki: AZS: Bednorz, Marcyniak, Murek, Kaczyński, Kaźmierczak, Piechocki (libero) Asseco: Kosok, Achrem, Tichacek, Perłowski, Lotman, Schoeps, Ignaczak (libero)
    Skomentuj 0
    Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom Wyjściowe szóstki: Indykpol: Dobrowolski, Bengolea, Buszek, Szymański, Oivanen, Hain, Żurek (libero) Czarni: Kooistra, Kamiński, Piovarci, Neroj, Wachnik, Westphal, Kowalski (libero)
    Skomentuj 0
    Do meczów jeszcze kilka minut zapraszamy więc na nasze profile w serwisach społecznościowych. Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!
    Skomentuj 0
    Swoje spotkanie w sobotnie popołudnie rozegrały już PGE Skra Bełchatów i BBTS Bielsko-Biała. Jak przebiegała ta rywalizacja, możecie dowiedzieć się z relacji, która już jest dostępna na naszym portalu.
    Skomentuj 0
    Przypominamy także, że na łamach naszego portalu, można śledzić także mecz z Gdańska, gdzie miejscowy Lotos Trefl Gdańsk od 14:45 walczy z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle
    Skomentuj 0
    Za około 15 minut rozpoczną się ostatnie dwa spotkania 9. kolejki rozgrywek PlusLigi. W oczekiwaniu na mecze w Olsztynie i Częstochowie zapraszamy na nasze profile w serwisach społecznościowych. Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!