PlusLiga: AZS Politechnika Warszawska - Jastrzębski Węgiel na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Dominika Baran
Koniec meczu! Jastrzębski Węgiel bez większych problemów pokonał Politechnikę bez straty seta. AZS Politechnika Warszawska - Jastrzębski Węgiel 0:3 (28:30, 22:25, 19:25) MVP: Patryk Czarnowski
Skomentuj 0
Dziękujemy, że byliście z nami. Tymczasem zapraszamy na pozostałe relacje LIVE z boisk PlusLigi i OrlenLigi!
Skomentuj 0
0:2 (28:30, 22:25, 19:24) Kubiak sprytnie w sam środek boiska. Piłka meczowa dla jastrzębian.
Skomentuj 0
0:2 (28:30, 22:25, 19:22) Wraca na boisko Artur Szalpuk.
Skomentuj 0
0:2 (28:30, 22:25, 19:19) Michał Łasko tym razem skutecznie.
Skomentuj 0
0:2 (28:30, 22:25, 18:18) I znów potężna czapa na Łasce! Politechnika wraca do gry.
Skomentuj 0
  • 0:2 (28:30, 22:25, 16:18) Zatrzymany Michał Łasko.
    Skomentuj 0
    0:2 (28:30, 22:25, 13:17) Jastrzębianie coraz pewniej w ofensywie. Patryk Czarnowski kończy atakiem w dziewiąty metr.
    Skomentuj 0
    0:2 (28:30, 22:25, 13:16) Zbyt dużo błędów po stronie Politechniki.
    Skomentuj 0
    0:2 (28:30, 22:25, 13:15) Zmierzył długość hali Iwan Kolew. Piłka po jego ataku daleko w trybunach.
    Skomentuj 0
    0:2 (28:30, 22:25, 12:14) Błąd w przyjęciu Politechniki i trener Bednaruk prosi o czas.
    Skomentuj 0
    0:2 (28:30, 22:25, 12:13) Pojedynczy blok na Macieju Pawlińskim.
    Skomentuj 0
    0:2 (28:30, 22:25, 10:9) Odpalił swoją zagrywkę Adamajtis. Jastrzębianie zmuszeni do błędu.
    Skomentuj 0
    0:2 (28:30, 22:25, 7:8) Na lewym skrzydle szaleje Michał Kubiak.
    Skomentuj 0
    0:2 (28:30, 22:25, 7:7) Dawid Gunia precyzyjnie ze środka.
    Skomentuj 0
    0:2 (28:30, 22:25, 4:6) Gontariu w aut. Na boisku pojawia się Paweł Adamajtis
    Skomentuj 0
    0:2 (28:30, 22:25, 4:4) Straszy zagrywką Juraj Zatko
    Skomentuj 0
    0:2 (28:30, 22:25, 1:4) W składzie gospodarzy Iwan Kolew. Inżynierowie nie rozpoczynają najlepiej tej odsłony.
    Skomentuj 0
    Bilety na ten mecz są ważne na pięć setów - zapewnił kibiców na Torwarze spiker. Zobaczymy, co na to siatkarze Politechniki. Zaczynamy trzecią partię.
    Skomentuj 0
    Sprawdźcie także, co słychać na innych boiskach. Tutaj znajdziecie relację LIVE z meczów w Częstochowie i Kielcach.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    W przerwie zapraszamy do lektury ciekawego wywiadu z trenerem Jakubem Bednarukiem. Zobaczcie, co miał do powiedzenia po meczu z ZAKSĄ w ostatniej kolejce PlusLigi.
    Skomentuj 0
    AZS Politechnika Warszawska - Jastrzębski Węgiel 0:2 (28:30, 22:25) Kończy Simon Van De Voorde i goście wygrywają drugą partię. Przed nami 10-minutowa przerwa.
    Skomentuj 0
    0:1 (28:30, 21:23) Politechnika nie składa broni. Z lewego skrzydła kończy Pawliński.
    Skomentuj 0
    0:1 (28:30, 20:23) Na czystej siatce kończy Michał Łasko. Impas jastrzębian w końcu przerwany.
    Skomentuj 0
    0:1 (28:30, 20:22) Błąd podwójnego odbicia po stronie jastrzębian. Goście proszą o challenge.
    Skomentuj 0
    0:1 (19:22) Zablokowany Simon Van De Voorde. Lorenzo Bernardi nie czeka dłużej i prosi o czas.
    Skomentuj 0
    0:1 (18:22) Autowa zagrywka Malinowskiego.
    Skomentuj 0
    0:1 (17:20) Na boisku Jakub Popiwczak. Iwan Kolew natychmiast sprawdza go w przyjęciu.
    Skomentuj 0
    0:1 (16:19) Próbuje gonić Politechnika.
    Skomentuj 0
    0:1 (13:19) Michał Kubiak efektownie z drugiej linii. Gospodarze nie mieli co zbierać.
    Skomentuj 0
    0:1 (13:17) Nareszcie kończy Adamajtis.
    Skomentuj 0
    0:1 (12:15) Blok na Adamajtisie. Politechnika ma coraz większe problemy z atakiem. Zmiana: Paweł Kaczorowski za Macieja Pawlińskiego. Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas! Na Twitterze też nas znajdziesz!
    Skomentuj 0
    0:1 (9:13) Zmiana rozgrywającego w zespole gospodarzy. Na boisku Maciej Stępień.
    Skomentuj 0
    0:1 (9:12) Kolejny błąd atakującego Politechniki. Trener Bednaruk przywołuje z kwadratu dla rezerwowych Paweł Adamajtis.
    Skomentuj 0
    0:1 (9:11) Adrian Gontariu atakuje po antence.
    Skomentuj 0
    0:1 (9:9) Michał Masny popełnia błąd na zagrywce i znów mamy remis.
    Skomentuj 0
    0:1 (7:7) Artur Szalpuk nie radzi sobie z zagrywką Czarnowskiego.
    Skomentuj 0
    0:1 (7:5) Zatrzymany Michał Kubiak. Świetny potrójny blok Inżynierów.
    Skomentuj 0
    0:1 (3:2) Środkowi prezentują nam swoje umiejętności. Najpierw udanie zaatakował Patryk Czarnowski, po chwili swój atak skończył Dawid Gunia.
    Skomentuj 0
    0:1 (1:1) Zaczynamy kolejną partię. Pierwszy atak spokojnie kończy Maciej Pawliński, by po chwili zepsuć zagrywkę.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Zapraszamy także na relację LIVE z Częstochowy i Kielc!
    Skomentuj 0
    AZS Politechnika Warszawska - Jastrzębski Węgiel 0:1 (28:30) Seta kończy blok jastrzębian na Arturze Szalpuku.
    Skomentuj 0
    0:0 (28:29) Tym razem Gontariu zatrzymany przez podwójny blok.
    Skomentuj 0
    0:0 (28:27) Nicolas Marechal zagrywa w pół siatki. Kolejna piłka setowa dla gospodarzy.
    Skomentuj 0
    0:0 (27:26) Trzeci z rzędu atak Gontariu.
    Skomentuj 0
    0:0 (26:26) Punkt za punkt. Michał Łasko nie zawodzi w trudnym momencie.
    Skomentuj 0
    0:0 (25:25) Odpowiada Krzysztof Gierczyński.
    Skomentuj 0
    0:0 (25:24) Gontariu skutecznie z prawego skrzydła.
    Skomentuj 0
    Żółta kartka dla trenera Lorenzo Bernardiego za opóźnianie gry.
    Skomentuj 0
    0:0 (24:23) Artur Szalpuk mądrze wybija piłkę na aut po bloku rywala. Setowa dla Politechniki.
    Skomentuj 0
    0:0 (23:22) Michał Kubiak daje jastrzębianom kolejne prowadzenie.
    Skomentuj 0
    0:0 (22:22) Ze środka wbija piłkę w boisko Simon Van De Voorde.
    Skomentuj 0
    0:0 (22:21) Atak z jednej nogi Marcina Nowaka. Czas dla gości.
    Skomentuj 0
    0:0 (21:21) Adrian Gontariu wyprowadza gospodarzy z niewygodnego usatwienia.
    Skomentuj 0
    0:0 (20:21) Jastrzębianie wychodzą na prowadzenie dzięki kapitalnemu blokowi na Macieju Pawlińskim.
    Skomentuj 0
    0:0 (20:20) Problemy w ataku Politechniki. Trener Bednaruk sięga po Iwana Kolewa.
    Skomentuj 0
    Na boisku pojawia się Mateusz Malinowski. Zmiana zadaniowa na zagrywkę.
    Skomentuj 0
    0:0 (20:18) Maciej Pawliński jak na razie nie zawodzi.
    Skomentuj 0
    0:0 (19:17) Jastrzębianie popełniają błąd dotknięcia siatki.
    Skomentuj 0
    0:0 (18:15) W pierwszym swoim ataku, Krzysztof Gierczyński zatrzymany przez podwójny blok.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    0:0 (16:13) Artur Szalpuk z lewego skrzydła i AZS PW schodzi na drugą przerwę techniczną z 3-punktową przewagą.
    Skomentuj 0
    0:0 (14:12) Coraz pewniej grają warszawianie.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    0:0 (12:10) Nie mogą sobie jastrzębianie poradzić z kąśliwym flotem Guni. Z kontrataku skuteczny Artur Szalpuk.
    Skomentuj 0
    0:0 (10:10) I mamy remis! Na zagrywce ciągle Dawid Gunia.
    Skomentuj 0
    0:0 (9:10) Tym razem punkt zapisuje na swoim koncie Maciej Pawliński. Lorenzo Bernardi prosi o przerwę na żądanie.
    Skomentuj 0
    0:0 (8:10) Świetny atak z prawego skrzydła Adriana Gontariu.
    Skomentuj 0
    0:0 (7:10) Inżynierowie wreszcie skuteczni w bloku.
    Skomentuj 0
    0:0 (5:10) Skuteczny ze środka Patryk Czarnowski.
    Skomentuj 0
    0:0 (3:9) Zdenerwowany trener Jakub Bednaruk prosi o czas.
    Skomentuj 0
    0:0 (3:8) Warszawianie mają wyraźne problemy z przyjęciem.
    Skomentuj 0
    0:0 (2:3) Obie drużyny ambitnie na siatce.
    Skomentuj 0
    AZS Politechnika Warszawska: Pawliński, Nowak, Zatko, Szalpuk, Gunia, Gontariu, Potera (libero) Jastrzębski Węgiel: Łasko, Masny, Czarnowski, Van De Voorde, Kubiak, Marechal, Wojtaszek (libero)
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    W meczowej 12-stce Jastrzębskiego Węgla zabraknie dziś holenderskiego środkowego, Roba Bontje. Z powodu kontuzji zawodnik będzie musiał oglądać spotkanie z trybun.