PlusLiga: BBTS Bielsko-Biała - Asseco Resovia na żywo!

Relację prowadzą : autor:
Paweł Sala
autor:
Kinga Popiołek
BBTS Bielsko-Biała - Asseco Resovia Rzeszów 0:3 (22:25, 18:25, 21:25) Kalembka z trudnej sytuacji wybija piłkę, która wraca na stronę gości. Przebija ją środkowy rzeszowian i zwycięstwo Asseco Resovii staje się faktem.
Skomentuj 0
MVP meczu zasłużenie należy się Peterowi Veresowi
Skomentuj 0
BBTS Bielsko-Biała - Asseco Resovia Rzeszów 0:2 (22:25, 18:25, 20:23) Tym razem Gonzalez nie dał rady... Duży jęk zawodu na trybunach.
Skomentuj 0
BBTS Bielsko-Biała - Asseco Resovia Rzeszów 0:2 (22:25, 18:25, 20:22) Gonzalez skutecznie! Bielszczanie zdobyli dwa punkty z rzędu i zbliżyli się do mistrzów kraju na dwa punkty. Trener Kowal miał jeszcze wątpliwości przy uderzeniu Gonzaleza, ale ostatecznie powtórka pokazała, że gospodarzom słusznie należał się punkt.
Skomentuj 0
BBTS Bielsko-Biała - Asseco Resovia Rzeszów 0:2 (22:25, 18:25, 18:21) Bućko kończy akcję bielszczan, zdobywając 18 punkt.
Skomentuj 0
BBTS Bielsko-Biała - Asseco Resovia Rzeszów 0:2 (22:25, 18:25, 15:19) W ekipie gospodarzy wyróżniającym się w tym meczu zawodnikiem jest Błoński, który zdobywa uderzeniem po skosie 15 punkt dla BBTS-u.
Skomentuj 0
  • BBTS Bielsko-Biała - Asseco Resovia Rzeszów 0:2 (22:25, 18:25, 14:18) Przewaga gości urosła do czterech punktów. Znakomicie w ich szeregach gra teraz Peter Veres, którego ataków miejscowi nie potrafią zatrzymać.
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - Asseco Resovia Rzeszów 0:2 (22:25, 18:25, 13:16) Kapitalne zagrania gości! Mistrzowie Polski z ogromną siłą atakują i wykorzystują błędy BBTS-u.
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - Asseco Resovia Rzeszów 0:2 (22:25, 18:25, 12:12) Zablokowany Martin Vlk. Kilka udanych akcji z rzędu w obronie gości sprawiło, że rzeszowianie doprowadzili do wyrównania.
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - Asseco Resovia Rzeszów 0:2 (22:25, 18:25, 12:10) Kończy Nikołaj Penczew ze skrzydła, ale gospodarze wciąż na prowadzeniu.
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - Asseco Resovia Rzeszów 0:2 (22:25, 18:25, 9:9) Ponownie mamy remis. Tym razem po prostej z rotacją uderzył Konarski, a od obrońcy BBTS-u piłka odbiła się i wylądowała na aucie.
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - Asseco Resovia Rzeszów 0:2 (22:25, 18:25, 8:8) Długa wymiana zakończona skutecznym atakiem Veresa.
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - Asseco Resovia Rzeszów 0:2 (22:25, 18:25, 8:6)
    Skomentuj 0
    Argentyńczyk Gonzalez znakomicie w ataku! Na pierwszej przerwie technicznej w trzecim secie prowadzą gospodarze (8:6).
    Skomentuj 0
    As serwisowy Vlka! (6:4).
    Skomentuj 0
    4:4 (22:25, 18:25)
    Skomentuj 0
    Jeśli chodzi o statystykę zdobyczy punktowych po pierwszych dwóch setach najwięcej "oczek" uzbierał przyjmujący... BBTS-u Michał Błoński (14).
    Skomentuj 0
    2:2
    Skomentuj 0
    Bartosz Buniak rozpoczyna z krótkiej. Pierwszy punkt dla miejscowych.
    Skomentuj 0
    Zawodnicy już rozgrzewają się przed trzecim setem. Czy gospodarze są w stanie jeszcze nawiązać walkę z mistrzem Polski? Przekonamy się już w ciągu najbliższych minut.
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - Asseco Resovia Rzeszów 0:2 (22:25, 18:25) Rzeszowianie bez większych problemów wygrywają drugiego seta, kontrolując przebieg wydarzeń na parkiecie.
    Skomentuj 0
    Dawid Konarski wylądował na siatce po bloku Buniaka. Przez chwilę zawodnik trzymał się za kostkę i nie wstawał z parkietu. Ostatecznie nic poważnego się nie stało.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Goście wciąż utrzymują bezpieczną, kilkupunktową przewagę, której rywale nie potrafią zniwelować.
    Skomentuj 0
    Michał Błoński skutecznie z prawego skrzydła w końcową linię boiska (16:22).
    Skomentuj 0
    Piłka po bloku Buniaka wraca na pole gości (15:20).
    Skomentuj 0
    Odpowiedź Błońskiego po skosie (14:19).
    Skomentuj 0
    Trener Kowal wskazał palcem na jednego ze zmienników. Desygnowany do gry przez szkoleniowca gości został ostatecznie Bułgar Nikołaj Penczew.
    Skomentuj 0
    Któryś z kolei w tym meczu atak z drugiej linii. Tym razem Peter Veres i rzeszowianie prowadzą 18:12.
    Skomentuj 0
    11:17
    Skomentuj 0
    Znów świetnie Achrem i goście schodzą na przerwę techniczną z bezpieczną przewagą (11:16).
    Skomentuj 0
    Wprowadzony na parkiet Bućko skutecznie obija potrójny blok rzeszowian (11:15).
    Skomentuj 0
    Rzeszowianie odjeżdżają gospodarzom... Przewaga Asseco Resovii urosła już do sześciu punktów (9:15).
    Skomentuj 0
    Zmiana w szeregach gospodarzy. Za Vlka pojawia się Bartosz Bućko.
    Skomentuj 0
    Z drugiej linii fenomenalnie Olieg Achrem! Trener gospodarzy poprosił zawodników do siebie na przerwę (7:13)
    Skomentuj 0
    Teraz odpowiadają gospodarze, a konkretnie Kalembka, który postawił ścianę przed atakującym Asseco Resovii! (6:9).
    Skomentuj 0
    Skuteczny Dawid Konarski. Atakujący mistrzów Polski uderzeniem po skosie dał dziewiąty punkt swojej drużynie (4:9).
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    W hali przy ulicy Karbowej w Bielsku-Białej zjawiło się dzisiaj bardzo dużo kibiców, w tym kilkudziesięcioosobowa grupa fanów z Rzeszowa, ubranych w klubowe barwy i głośno dopingujących swoich ulubieńców.
    Skomentuj 0
    Coraz więcej błędów po stronie gospodarzy, a rzeszowianie niemiłosiernie to wykorzystują (2:7).
    Skomentuj 0
    2:4
    Skomentuj 0
    Zmiana atakujących w BBTS-ie. W miejsce nieskutecznego od pewnego czasu Gonzaleza pojawia się Białorusin Maksim Akimenko.
    Skomentuj 0
    Łukasz Perłowski blokuje Gonzaleza (0:2).
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - Asseco Resovia Rzeszów 0:1 (22:25) Martin Vlk myli się ze skrzydła... Goście triumfują w pierwszej odsłonie, choć przez większość seta gospodarze dyktowali warunki.
    Skomentuj 0
    W kluczowym momencie seta inicjatywę przejęli goście. Peter Veres nie dał szans bielszczanom z lewego skrzydła i Asseco Resovia ma piłkę setową (22:24). Trener Krebok od razu zareagował biorąc czas na żądanie.
    Skomentuj 0
    Teraz czas na żądanie wziął Andrzej Kowal (22:21).
    Skomentuj 0
    Pięknie ze środka Tomasz Kalembka. Ponownie mamy remis. Gospodarze grają jak równy z równym z mistrzem Polski!
    Skomentuj 0
    Podwójna krótka Błońskiego! Świetnie pokierował grą Maciej Fijałek, a przyjmujący BBTS-u nie dał szans rywalom. Gospodarze ponownie wychodzą na prowadzenie (20:19).
    Skomentuj 0
    Trener Wiktor Krebok widząc, iż mistrzowie Polski doszli jego drużynę poprosił o czas na żądanie.
    Skomentuj 0
    Tym razem Gonzalez zatrzymany blokiem... Rzeszowianie doprowadzają do wyrównania (19:19).
    Skomentuj 0
    Kapitalna odpowiedź Piotra Nowakowskiego! Reprezentant Polski pięknym atakiem ze środka po przekątnej dał punkt Asseco Resovii.
    Skomentuj 0
    18:16
    Skomentuj 0
    Bielszczanie na drugiej przerwie technicznej prowadzą 16:13 i wychodzi im niemal wszystko. Z kolei rzeszowianie jakby wciąż nie obudzili się po porażce w Kędzierzynie-Koźlu.
    Skomentuj 0
    Błąd popełnił Lukas Tichacek. Analiza sędziowska wskazała na punkt dla gospodarzy.