0:3
  • 14:25
  • 20:25
  • 20:25
Może finał zawiódł nieco swoim poziomem, ale i tak dziękujemy za wspólnie spędzony czas! Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas! Na Twitterze też nas znajdziesz!
Koniec meczu, koniec mistrzostw! W ostatniej akcji Rosjanki posłały asa, co doskonale podsumowało całe spotkanie. Sborna rozbiła Holenderki, dzięki czemu obroniła tytuł mistrzyń Europy!!
Trener Rosjanek poprosił o challenge. I była to świetna decyzja! Holenderki przy bloku dotknęły siatki. Rosja ma więc piłkę meczową!!
Ilczenko zatrzymana. Jednak będą emocje w końcówce!
Natalia Obmoczajewa, czyli atak skończony
Skuteczny podwójny blok Holenderek, zadecydowały ręce Celeste Plak
Zdecydowanie zbliżały się do końca meczu. Rosjanki już raczej nie wypuszczą tego z rąk
Zerwany atak Anne Buijs, która zaatakowała w aut
Manon Nummerdor zaserwowała w siatkę.
Długą akcję skończył blok Rosjanek
Manon Nummerdor zatrzymana blokiem. Rosjanki coraz bliżej obrony tytułu mistrzyń Europy!
Ilczenko zatrzymana podwójnym blokiem
Podwójne odbicie Laury Dijkemy. Rosjanki na prowadzeniu!
Guidetii zaryzykował i poprosił o challenge czy jego zawodniczki faktycznie dotknęły siatki. Po weryfikacji decyzja została utrzymana. Mamy remis.
Plak jest na siebie bardzo zła. Natalia Obmoczajewa wcisnęła między nią a siatkę piłkę
Mocno, skutecznie i po skosie uderzyła Celeste Plak
Sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie. Gra Holenderek znowu się posypała, o czas poprosił Giovanni Guidetti
Po bloku zaatakowała Natalia Obmoczajewa
Kapitalna obrona Anny Małowej pozwoliła Rosjankom na skuteczną kontrę
Kończy atak Lonneke Sloetjes. Sytuacja odwróciła się zupełnie w porównaniu do poprzednich setów, teraz to Holenderki dyktują tempo gry!
Nie skończyła Robin De Kruijf, ale skończyła na kontrze Anne Buijs
Koszeliewa w aut. Czyżby Rosjanki wystrzelały się w dwóch pierwszych setach?
Rosjanki ambitnie w obronie, ale nieskutecznie
Quinta Steenbergen skutecznie z obiegnięcia
Ależ początek Holenderek! Ich gra wreszcie może się podobać!
Holenderki zatrzymują Obmoczajewą! Czyżby gospodynie obudziły się z marazmu na dłużej? Trener Rosjanek nie próżnuje i już poprosił o czas.
Celeste Plak zaczyna od udanego ataku
Jednak nie, końcówka bez emocji. Złudzeń Holenderki pozbawiła Natalia Obmoczajewa. Rosjanki prowadzą już 2:0, ale można mieć nadzieję, że kolejna partia będzie bardziej zacięta!
Holenderki obroniły już drugą piłkę setową. Czyżby miała to być emocjonująca końcówka?
Świetna obrona Małowej i kapitalna kontra Koszeliewej!
Na wszelki wypadek o czas poprosił trener Rosjanek.
Efektowny atak z obejścia Robin De Kruijf. Holenderki stać tylko na takie pojedyncze zrywy
Zaskakujący blok Holenderek.
Jak nie Natalia Obmoczajewa, to Tatiana Koszeliewa. Nie ma mocnych na rosyjskie skrzydłowe
Autowa zagrywka Manon Nummerdor
Kontrę skończyła Lonneke Sloetjes
Dwa skuteczne zbicia Natalii Obmoczajewej i mamy przerwę techniczną. Chwilowy zryw Holenderek powoli odchodzi już w zapomnienie
Koszeliewa kończy atak po bloku rywalek.
W Holandii mamy zmianę libero, Myrthe Schoot wprowadziła się dwoma obronami
Rosjanki bawią się siatkówką. Zagrały połówkę, która skończyła Koszeliewa
Kolejny błąd Debby Stam-Pilon
Tatiana Koszeliewa kończy kontrę efektownie i efektywnie po ostrym skosie.
I kolejny blok! Holenderki wracają do gry! A z tonu spuściły Rosjanki
Buijs kończy kontrę z lewego skrzydła. Czyżby gospodynie miały zacząć wreszcie grać?
Blok Holenderek! A to za sprawą duetu Manon Nummerdor - Robin De Kruijf
Anne Buijs zaatakowała po antence. A Guidetii wygląda na nieco zagubionego. Nic dziwnego, jego podopieczne nie przypominają zespołu, jakim były we wcześniejszych meczach
As serwisowy Ksenii Ilczenko.
Początek seta wskazuje na kolejną odsłonę pogromu... Niestety, nie jest to widowisko sportowe na wysokim poziomie. O czas poprosił Giovanni Guidetti
Pierwszy punkt Holenderki zawdzięczają mocnemu atakowi z lewego skrzydła Lonneke Sloetjes
Natalia Obmoczajewa ze spokojem wypchnęła piłkę na aut po bloku rywalek.
Rosjanki rozpoczynają od udanego bloku.
Rosjanki kończą seta przez środek. Ostatni punkt zdobyła Irina Zariażko. Po początku seta można było spodziewać się po Holenderkach zdecydowanie lepszej gry.
Ksenia Ilczenko, według sędziów, zaatakowała w aut. Challenge potwierdził tę decyzję.
I kolejny blok Rosjanek.
Błąd przyjęcia Debby Stam-Pilon
Rosjanki słusznie poprosiły o challenge, piłka po ich bloku spadła w okolicach linii bocznej. I miały rację - piłka była styczna z linią, więc punkt trafia na ich konto. Cóż, w tym secie emocji chyba już nie uświadczymy...
Obmoczajewa po raz kolejny! Gra Holenderek zupełnie się posypała
Holenderki poprosiły o challenge czy było dotknięcie bloku, czy nie. Sędziowie na podstawie wideoweryfikacji nie zmienili decyzji.
Natalia Obmoczajewa jest zdecydowaną liderkę Rosjanek, a gospodynie nie umieją jej zatrzymać blokiem
Sborna wykorzystuje kolejną kontrę. W roli głównej Natalia Obmoczajewa
Po czasie Belien kończy atak z obiegnięcia
Kontrę wykorzystała Natalia Obmoczajewa. Giovanni Guidetti zmuszony do wzięcia czasu
No, no, Rosjanki wyraźnie się rozpędzają
Skuteczny podwójny blok dał Rosjankom pierwsze prowadzenie w meczu!
Mądra kiwka Koszeliewej do linii bocznej. Na tablicy wyników ponownie remis!
Tatiana Koszeliewa kończy kontrę. Rosjanki ponownie odrabiają straty
Zerwany atak Sloetjes, która posłała "samolot" przy ataku z pipe'a.
Mocny i skuteczny atak Lonneke Sloetjes
As serwisowy Yvon Belien. O czas poprosił trener Rosjanek.
Rosjanki szybko doprowadzają do remisu po bloku na Anne Buijs.
Za głębokie przyjęcie wymusiło na Dijkemie błąd rozegrania.
Świetne otwarcie Holenderek!
Ilczenko zaatakowała w aut.
Rosjanki zaczynają od autowej zagrywki.
Wyjściowe składy obu drużyn: Holandia: Dijkema, Balkestein-Grothues, Belien, Sloetjes, Buijs, De Krujif, Stam-Pilon (libero). Rosja: Ilczenko, Obmoczajewa, Kosanienko, Fetisowa, Koszeliewa, Zariażko, Małowa (libero).
Dla kogo złoto? Holandia czy Rosja? Rosja czy Holandia? Początek meczu już za chwilę!
Nastał ostatni dzień Mistrzostw Europy 2015 kobiet. Za nami już pierwsze rozstrzygnięcie, a mianowicie mecz o brązowy medal, w którym lepsze okazały się Serbki. Za około piętnaście minut rozpocznie się ostatnie spotkanie czempionatu, czyli wielki finał, w którym Holenderki zmierzą się z Rosjankami.