MVP meczu został wybrany Grzegorz Łomacz (Cuprum Lubin)
Po raz kolejny Wojciech Włodarczyk ze skrzydła, a mecz kończy Marcin Możdżonek przy wyniku 15:7.
Wojciech Włodarczyk obija blok rywali atakiem po prostej
Zagrywki Marcusa Bohme oraz niemożliwy do zatrzymania Możdżonek, zmuszają trenera gości do wzięcia czasu.
Szymon Romać skutecznie ze skrzydła, a chwilę później szansy obrońcom MKS-u nie dał Marcus Bohme
Szczęśliwa seria zagrywek Puparta i o czas prosi Stelio DeRocco
Michał Kamiński posyła serwis w aut
Pojedynczy blok Wardy na Włodarczyku
Pupart w aut, a agresywną kiwką rywali myli Jakub Oczko
Pierwszy punkt zdobywa Keith Pupart
MKS Będzin obija potrójny blok lubinian i wygrywa seta 25:23. Czekamy na tie-break
Malinowski potężnie z lewego skrzydła i pierwsza piłka setowa obroniona
Tijmen Laane w linię i piłka setowa dla MKS-u
Blok-antenka i punkt na korzyść Będzina
Jakub Peszko skutecznie na podwójnym bloku lubinian, jednak mądrze kiwa Marcus Bohme
Mateusz Malinowski psuje swój serwis
Kamiński kiwką obija blok Miedziowych
Tijmen Laane pokonuje potrójny blok Cuprum, a Możdżonek myli się ze środka. Czas dla Gianniego Cretu
Atomowy atak Puparta po skosie
Nie było dotknięcia siatki, co sugerował trener Cretu - dwa punkty przewagi na drugiej przerwie technicznej dla MKS Będzin
Nieudolność ataków Cuprum Lubin sprawia, że bardzo długą akcję kończą będzinianie
Potężne zagrywki Marcusa Bohme wyprowadzają Cuprum na prowadzenie
Cuprum odrabia straty, jednak w polu serwisowym myli się Keith Pupart
Challenge na korzyść zespołu z Będzina, kibice gospodarzy niepocieszeni
Pupart nabija się na blok MKS-u, ale Kamiński myli się na zagrywce
Marcin Możdżonek punktuje ze środka
Przerwa pomogła gospodarzom - punktowy blok Możdżonka i Malinowskiego
Malinowski nie kończy akcji, co wykorzystują będzinianie obijając potrójny blok rywali
Kamiński punktuje po raz kolejny, lubinianie spóźnieni w obronie
Wojciech Włodarczyk bezlitośnie obija podwójny blok rywali
Siatkarze Cuprum Lubin nie znaleźli jeszcze sposobu na ataki Michała Kamińskiego
Możdżonek trafiony atakiem Tijmena Laane
Po ciasnym skosie skutecznie Keith Pupart
Marcus Bohme wbija piłkę w pierwszy metr boiska po stronie Będzina. 2:1 dla Cuprum Lubin
Czas dla trenera Cretu, który jest zaniepokojony po kilku błędach swojej drużyny
Włodarczyk obija pojedynczy blok Wardy
Mateusz Malinowski mądrze na lewym skrzydle, piłka wychodzi w aut po bloku gości
Efektownie zakończył akcję Wojciech Włodarczyk, popisując się swoim zasięgiem w ataku
Nieskuteczny blok Możdżonka i Włodarczyka, jednak chwilę później środkowy kadry Polski naprawia swój błąd i na pierwszą przerwę techniczną lubinianie schodzą z dwoma punktami przewagi
Po przerwie na żądanie MKS-u, ze środka myli się Wiaczesław Baczkała
Mimo zmian dokonywanych przez trenera Stelio DeRocco goście nie są w stanie przeciwstawić się zmotywowanym lubinianiom
Efektowny atak po skosie Peszki
Czas dla MKS-u Będzin
Paweł Rusek czujnie w obronie, a akcję kończy Malinowski
Gheorghe Cretu sprawdza czy piłka po ataku znalazła się w boisku. Decyzją sędziów Cuprum wychodzi na dwupunktowe prowadzenie na pierwszej przerwie technicznej
Wojciech Włodarczyk na raty, ale w efekcie zdobywa cenny punkt dla gospodarzy
Autowa zagrywka Gacy
Na środku myli się Jakub Oczko
Zamieszanie przy stoliku sędziowskim. Sędziowie bardzo długo analizowali challenge, ale decyzja utrzymana na korzyść będzinian - sędzia nie był w stanie jednoznacznie stwierdzić na podstawie obrazu z kamery.
Wojciech Włodarczyk po raz kolejny skutecznie, ale jego koledzy nie bronią ataku Peszki
Po długiej wymianie piłek, atak szczęśliwie kończy Włodarczyk
Koniec pierwszego seta. Jakub Peszko punktuje ze skrzydła, 23:25 dla MKS Będzin
Challenge na prośbę trenera Stelio DeRocco, jednak decyzja utrzymana i kolejną piłke setową bronią lubinianie. Czas dla gości
Laane punktuje po raz kolejny, ale na zagrywce myli się Mateusz Piotrowski
Błędy w przyjęciu po stronie Miedziowych. Skuteczny atak Tijmena Laane
Oczko i Piotrowski stawiają skuteczny podwójny blok, nie pozwalając przebić się lubinianom
As serwisowy Mateusza Malinowskiego
Po przerwie na żądanie trenera Cuprum, będzinianie mylą się na zagrywce
Z lewej strony mocnym atakiem popisuje się Jakub Peszko
Na kłopoty Miedziowych: Marcin Możdżonek! Piękny atak z krótkiej środkowego reprezentacji Polski
Wojciech Włodarczyk ratuje Cuprum po złej wystawie, ale po przeciwnej stronie odpowiada atakiem po prostej Mateusz Piotrowski
W ataku myli się Mateusz Malinowski i o czas prosi trener lubinian, Ghorghe Cretu
Gwoździa ze środka wbija Baczkała
Skutecznie w przyjęciu Włodarczyk. Pupart wyprowadza punktowy kontratak
Błąd zagrywki Możdżonka. Cuprum nerwowo w pierwszej części tej partii.
Wyrównany początek spotkania. Obie drużyny punktują po udanych akcjach ze skrzydła
Cuprum rozpocznie w składzie: Malinowski, Pupart, Bohme, Włodarczyk, Możdżonek, Łomacz, Rusek (libero)
MKS Będzin rozpocznie w składzie: Laane, Baczkała, Gaca, Oczko, Piotrowski, Peszko, Kaczmarek (libero), Stysiał (libero)
Serdecznie witamy z hali lubińskiego RCS, gdzie tutejsze Cuprum podejmie ostatnią drużynę tabeli Plusligi - MKS Będzin. Mecz rozpocznie się o godz. 17.00.