Dziękujemy bardzo za śledzenie relacji na łamach naszego portalu i zapraszamy na kolejne.

komentarz

Nagroda MVP powędrowała w ręce Marko Ivovica, przyjmującego Asseco Resovii.

czas 5 SET

V set (23:25, 25:18, 25:18, 18:25, 13:15). Koniec meczu! Kędzierzynianie byli bardzo bliscy obronienia ataku Bartłomieja Lemańskiego, ale ostatecznie nie dali rady przebić piłki na drugą stronę. Dla ZAKSY to druga porażka w sezonie 2016/2017.

komentarz

V set (23:25, 25:18, 25:18, 18:25, 12:14). Dwóch piłek z lewego skrzydła nie skończył Marko Ivović, ale za trzecim razem wyręczył go Marcin Możdżonek.

komentarz

V set (23:25, 25:18, 25:18, 18:25, 12:13). Ale Sam Deroo nie zamierza być gorszy od swojego vis a vis. Belg zdobył dwa kolejne punkty, które nadal utrzymują jego zespół w grze o końcowy sukces.

komentarz

V set (23:25, 25:18, 25:18, 18:25, 10:13)John Perrin upolował zagrywką Kevina Tillie. To może być punkt na wagę zwycięstwa rzeszowian.

czas 5 SET

Żółtą kartkę otrzymał Fabian Drzyzga.

komentarz

V set (23:25, 25:18, 25:18, 18:25, 10:11). Arbiter odgwizdał piłkę niesioną John Perrinowi. Decyzja wywołała oburzenie w obozie rzeszowian. O czas poprosił też ich trener Andrzej Kowal.

komentarz

V set (23:25, 25:18, 25:18, 18:25, 8:11). Autowy atak Dawida Konarskiego.

komentarz

V set (23:25, 25:18, 25:18, 18:25, 8:10)Kevin Tillie nie dał rady uratować niedokładnej wystawy i nadział się na rzeszowski blok.

komentarz

V set (23:25, 25:18, 25:18, 18:25, 8:9). Kolejny nieprawdopodobnie precyzyjny i mocny atak Marko Ivovica w kontrataku.

komentarz

V set (23:25, 25:18, 25:18, 18:25, 8:7). Przy zmianie stron minimalnie prowadzą gospodarze. Wszystko dzięki punktowej zagrywce Dawida Konarskiego.

komentarz

V set (23:25, 25:18, 25:18, 18:25, 7:7). Drugi ze środkowych ZAKSY, Mateusz Bieniek, już w ataku się nie pomylił.

komentarz

V set (23:25, 25:18, 25:18, 18:25, 5:6)Bartłomiej Lemański zatrzymał pojedynczym blokiem Łukasza Wiśniewskiego.

czas 5 SET

Żółtą kartkę otrzymał Sam Deroo.

komentarz

V set (23:25, 25:18, 25:18, 18:25, 5:4). Długa wymiana z obu stron zakończona błędem Gavina Schmitta.

komentarz

V set (23:25, 25:18, 25:18, 18:25, 4:4)Dawid Konarski po kilku szybkich zabiegach fizjoterapeutów wrócił na boisko i szybko doprowadził do wyrównania.

komentarz

V set (23:25, 25:18, 25:18, 18:25, 2:4)Sam Deroo wziął na siebie ciężar gry w ataku, ale i on się czasem myli.

komentarz

V set (23:25, 25:18, 25:18, 18:25, 1:2). Wracający na właściwe obroty Gavin Schmitt oznacza dla ZAKSY trudne chwile.

czas 5 SET

V set (23:25, 25:18, 25:18, 18:25, 1:0). Autorem pierwszego punktu w tie-breaku został Sam Deroo.

komentarz

IV set (23:25, 25:18, 25:18, 18:25). W Kędzierzynie-Koźlu czeka nas tie-break. Pewny triumf Asseco Resovii w czwartej partii przypieczętował błąd Rafała Buszka.

komentarz

IV set (23:25, 25:18, 25:18, 17:24)Grzegorz Pająk zaserwował w aut. Ekipa z Rzeszowa ma kilka szans na przypieczętowanie sukcesu w czwartej partii.

komentarz

IV set (23:25, 25:18, 25:18, 16:22). W aut uderzył John Perrin. Ale to pomyłka nie ciągnie za sobą poważnych konsekwencji.

komentarz

IV set (23:25, 25:18, 25:18, 14:22). Punktowa zagrywka Marko Ivovica. Wszystko nieuchronnie zmierza ku tie-breakowi.

komentarz

IV set (23:25, 25:18, 25:18, 13:20)Kevin Tillie przegrał pojedynek z podwójnym blokiem.

komentarz

IV set (23:25, 25:18, 25:18, 13:19). A po stronie ZAKSY pomylił się Patryk Czarnowski.

komentarz

IV set (23:25, 25:18, 25:18, 13:18). Nieprawdopodobny set w wykonaniu Marko Ivovica. Serb gra po prostu perfekcyjnie.

komentarz

IV set (23:25, 25:18, 25:18, 12:16). Wygrywanie kolejnych akcji przychodzi ZAKSIE z dużym trudem. Udało im się przerwać passę rzeszowian dzięki atakowi Kevina Tillie.

czas 4 SET

Zmiana w zespole gospodarzy. Schodzi Dawid Konarski, wchodzi Dominik Witczak.

komentarz

IV set (23:25, 25:18, 25:18, 9:13). Pierwszy tak potężny błąd w ataku Dawida Konarskiego. W dodatku atakujący ZAKSY poczuł ból w nodze i opuścił plac gry.

komentarz

IV set (23:25, 25:18, 25:18, 9:12). Przebudził się i Gavin Schmitt. Zaniepokojony Ferdinando De Giorgi poprosił o przerwę.

komentarz

IV set (23:25, 25:18, 25:18, 9:11)Sam Deroo mógł doprowadzić do remisu, ale odbił się od bloku Bartłomieja Lemańskiego.

komentarz

IV set (23:25, 25:18, 25:18, 8:9). Dwie akcje z szóstej strefy wykończył Sam Deroo.

komentarz

IV set (23:25, 25:18, 25:18, 6:8)Marko Ivović wciąż podrywa swój zespół do walki.

komentarz

IV set (23:25, 25:18, 25:18, 5:6). Kolejny błąd na koncie Gavina Schmitta. Kędzierzynianie z kolei nie pomylili się w kontrze, którą wykończył Kevin Tillie.

komentarz

IV set (23:25, 25:18, 25:18, 2:5). Dawid Konarski powstrzymany blokiem, co wcześniej było właściwie niedostrzegalne.

komentarz

IV set (23:25, 25:18, 25:18, 2:4). Druga punktowa zagrywka rzeszowian w czwartej partii. Jej autorem Bartłomiej Lemański.

komentarz

IV set (23:25, 25:18, 25:18, 2:2)Gavin Schmitt pomylił się mimo zaledwie pojedynczego bloku.

komentarz

IV set (23:25, 25:18, 25:18, 0:2). Pierwsze dwie akcje czwartego seta należały do Marko Ivovica.

czas 3 SET

III set (23:25, 25:18, 25:18). Trzeciego seta kędzierzynianie zakończyli blokiem na Marko Ivovicu. Już zatem wiadomo, że mistrzowie Polski nie zakończą dzisiejszego meczu z zerowym dorobkiem punktowym.

komentarz

III set (23:25, 25:18, 24:18)Łukasz Wiśniewski bawi się z przeciwnikami. Trzeci set bez dwóch zdań nalez do niego.

komentarz

III set (23:25, 25:18, 22:17). Kolejna świetna obrona na koncie Pawła Zatorskiego. Wykonujący atak Sam Deroo znalazł się jednak w bardzo trudnym położeniu i nie dał rady obić bloku rzeszowian.