PlusLiga: 17. kolejka
07 sty 2017 17:00
komentarz

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne mecze na WP SportoweFakty.

1
komentarz

Tym samym Asseco Resovia wskoczyła na pozycję wicelidera Plusligi! Wyprzedza PGE Skrę korzystniejszym ratiem punktowym...

2
1

Ależ wejście Mateusza Masłowskiego! Młody libero rozeral swój pierwszy mecz w barwach Asseco Resovii i od razu został wybrany MVP!

2
komentarz

(III set, 25:17) Thibo Rossard kończy wymianę trzeciego seta!

4
komentarz

(III set, 23:16) Fatalnie Espadon rozgrywa te końcówkę. Popełnia szkolne błędy.

1
komentarz

(III set, 21:14) Miluszew od Ivovicia jak od ściany!

4
komentarz

(III set, 20:14) Gospodarze oddają punkty rywalom.

komentarz

(III set, 19:13) Ależ wymiana ciosów. Dopiero trzecia kontra i potężne zbicie WIki dało punkt Espadonowi.

komentarz

(III set, 18:12) Jeszcze raz kończy Miluszew.

1
komentarz

(III set, 18:11) Ruciak zablokowany przez Tichacka.

1
komentarz

(III set, 17:11) Miluszew daje upragnione przejście Espadonowi.

komentarz

(III set, 17:10) As serwisowy Ivovicia.

5
1
komentarz

(III set, 16:10) Już dobre parę minut Ivović nie schodzi z linii 9. metra. Regularnie pogrążą szczecinian.

3
komentarz

(III set, 15:10) Wchodzi Miluszew za Klutha, a dla Rossarda im trudniejsza piłka tym lepiej. Znów Francuz kończy na potrójnym bloku.

4
komentarz

(III set, 14:10) Rzeszowianie podbijają Wikę, a "katem" Espadonu okazuje się Rossard na kontrze.

1
komentarz

(III set, 13:10) Kończy Nowakowski na środku siatki.

komentarz

(III set, 12:10) Marcin Wika wyciąga z impasu Espadon.

komentarz

Czas dla Gogola.

1
komentarz

(III set, 12:9) As serwisowy Jochena Schoepsa.

4
komentarz

(III set, 11:9) Nowakowski idealnie doszedł do Ivovicia na skrzydło i nic dziwnego, że Kluthowi zrobiło się ciemno przed oczami. Atakujący zablokowany.

komentarz

(III set, 9:9) Atak marzenie Ivovicia... gdyby tylko nie minął się z linią boczną.

komentarz

(III set, 9:9) Dla wyjaśnienia, po stornie Pasów też doszło do niewielkiej roszady podczas przerwy. Został na boisku Tichacek, ale wrócił Schoeps.

komentarz

(III set, 8:8) Możdżonek zgiął się w pół, ale atak skończył.

komentarz

(III set, 7:8) Perłowski ze środka siatki.

komentarz

(III set, 7:7) Ruciak odpowiada również potężnym atakiem.

komentarz

(III set, 7:6) Efektownie Schoeps na lewym skrzydle.

komentarz

(III set, 5:4) Dzisiaj Piotr Nowakowski ma "dzień konia" w obronie. Chyba nigdy w barwach Pasów nie rzucał się tak za piłką jak dzisiaj. W ostatniej akcji niestety dla zespołu nie przyniósł korzyści swoją obroną.

Czy Espadonowi Szczecin uda się odmienić losy meczu w trzeciej partii?
komentarz

(III set, 5:3) Schoeps przełamuje ręce rywali.

komentarz

(III set, 4:2) Na boisko wrócił Kluth i nie skończył ataku. W kontrze wykazał się Rossard.

2
komentarz

(III set, 2:1) Wracamy do gry po dłuższej przerwie. Tym razem lepiej w seta wchodzą zawodnicy Asseco Resovii, którym skórę ratują błędy rywala.

1

Korzystając z 10 minutowej przerwy warto zwrócić uwagę na dotychczasowe statystyki. W porównaniu do 1. seta Espadon poprawił się w ofensywie (I. - 28 proc. skuteczności, II. - 33 proc.), lecz nadal dzieli ich przepaść do rywali. Asseco Resovia atakuje ze skutecznością 53 proc. i przyjmuje również z 53 proc. Najwięcej punktów jak dotąd zdobyli atakujący - Jochen Schoeps oraz Bartłomiej Kluth. Zdobyli po 8 punktów, pierwszy 64 proc. skuteczności, z kolei drugi przy 44 proc.

4
komentarz

(II set, 25:18) Sporo szczęścia Francuza kończy drugą partię. Rossard zaserwował mocno, ale w taśmę. Piłka jednak przetoczyła się na stronę Espadonu.

4
komentarz

(II set, 23:16) As Schmitta.

5
komentarz

(II set, 22:16) Zawodnicy obu zespołów trochę się podroczyli w ostatniej akcji. Przebijankę zakończył Miluszew, który chciał skończyć zabawę i potężnie uderzył po skosie jednakze prosto w aut.

2
komentarz

(II set, 21:16) Serbski przyjmujący Pasów atakuje z pipe'a.

2
komentarz

(II set, 19:15) Zajder pozazdrościł chyba Ivoviciowi, bowiem teraz sam posyła asy.

2
komentarz

(II set, 19:14) Na szczęście dla przyjezdnych, Ivović zagrywa w aut.

1
komentarz

(II set, 19:13) Murek "zamurowany" przy tym serwisie Ivovicia. Potężna zagrywka wpadła mu idealnie koło lewej nogi.

1
komentarz

Drugi czas dla Gogola w drugim secie.

1
1

(II set, 18:13) Seria Pasów. Najpierw Miluszew zablokowany, a następnie Schmitt udanie kończył kontry.

1
2
komentarz

(II set, 15:13) Miluszew zmienił Klutha, lecz i on posyła piłki w aut.

1
komentarz

(II set, 14:13) Podwójna zmiana po stronie Pasów. Znów na boisku Schmitt i Tichacek. Kanadyjczyk od rauz punktuje na lewym.