29 paź 2016 17:00
18:31

MVP spotkania wybrano Justynę Łukasik. Dziękujemy za udział w relacji i zapraszamy na kolejne.

komentarz

Sopocianki, podobnie jak w pierwszym secie, nie czekały długo i wykorzystały już pierwszą piłkę meczową, wygrywając niespodziewanie w Toruniu 3:0.

komentarz

Rebecca Pavan atakuje w aut i meczbol dla sopocianek!

BUD 0 : 2, 20 SOP
czas 3 SET

Potężny atak z prawego skrzydła siatkarki sopockiej drużyny i przyjezdne robią przejście, a po chwili punktują w bloku i drugi czas w tym secie wykorzystuje Nicola Vettori.

czas 3 SET

Torunianki próbują jeszcze doścignąć rywalki. Ilona Gierak nie wstrzymała ręki w ataku, zdobyła punkt i o czas poprosił, po raz pierwszy w tym meczu, Piotr Matela.

komentarz

To może być kluczowa akcja seta i meczu! Nie brakowało w niej obron, mocnych ataków i błędów, ale ostatecznie zakończyła się atakiem blok-aut Karoliny Goliat.

komentarz

Po przerwie na żądanie Rebecca Pavan atakuje skutecznie.

BUD 0 : 2, 17 SOP
czas 3 SET

Trzeci raz z rzędu Marina Paulava nie zaatakowała już skutecznie i o czas poprosił Nicola Vettori.

komentarz

Tym razem Justyna Łukasik nie zmieściła piłki w boisku.

komentarz

Trzypunktową passę rywalek przerwała udanym atakiem Marina Paulava, która teraz próbuję wziąć na swoje barki ciężar zdobywania punktów w zespole gospodarzy.

komentarz

Świetna kontra sopocianek. Skutecznym atakiem z drugiej linii popisała się Magdalena Damaske.

komentarz

Marina Paulava znalazła trochę miejsca między blokiem a antenką i świetnym atakiem po prostej ulokowała piłkę w pomarańczowym polu rywalek.

komentarz

Widowiskowa siatkarska czapa w Arenie Toruń autorstwa Anny Lewandowskiej.

komentarz

Trzy punkty z rzędu dla sopocianek, które przynajmniej w tym fragmencie seta odzyskały skuteczność na siatce.

komentarz

Przy ataku z obiegnięcia Anna Lewandowska nadziała się na blok przyjezdnych.

komentarz

Sopocianki zaczęły popełniać zdecydowanie więcej własny błędów niż w poprzednich setach. Tym razem nieudany atak Karoliny Goliat.

komentarz

Fragment seta, gdy zespoły zdobywają punkty przy zagrywce rywali.

komentarz

W kontrze po ataku blok-aut punkt zdobyła Ilona Gierak i torunianki po raz drugi w tym secie wyszły na prowadzenie.

komentarz

Autowy atak jednej z zawodniczek sopockiej drużyny i na tabcliy wynikowej mamy remis.

komentarz

Miejscowe próbują jednak jeszcze wrócić do tego meczu. Na pewno jest za późno. Punkt w kontrze zdobyła Rebecca Pavan.

komentarz

W sobotę oprócz ataku i przyjęcia w zespole gospodarzy szwankuje także asekuracja obronna w bloku. Nie po raz pierwszy toruniankom piłka wpada po kiwce rywalek w drugi, trzeci metr boiska.

1
komentarz

Po stracie dwóch punktów z rzędu sopocianki szybko odzyskały właściw rytm - w kontrze punkt zdobyła Magdalena Damaske.

komentarz

Tym razem autowy atak siatkarki Atomu Trefla Sopot i w polu zagrywki pozostaje Ilona Gierak.

komentarz

Na razie atak miejscowych nadal nie funkcjonuje a w kontrze punktuje Magdalena Damaske.

komentarz

Sopocianki szybko wychodzą jednak na prowadzenie po kolejnym udanym ataku w tym meczu Justyny Łukasik.

komentarz

Trzecia odsłona meczu rozpoczęła się od długiej wymiany, którą punktowym atakiem zakończyła Ilona Gierak.

18:03

Siatkarki obu zespołów gotowe do wznowienia rywalizacji.

17:54

Na razie siatkarki Budowlanych mają o czym myśleć w szatni. W ich grze jest wiele mankamentów. Przede wszystkim kuleje przyjęcie zagrywki, ale w sobotę zdecydowanie słabiej niż w dwóch poprzednich meczach gra również Marta Wójcik. Rywalki świetnie czytają grę, a same kapitalnie grają w ataku - zwłaszcza Justyna Łukasik. Do meczu wracamy za kilka minut.

komentarz

Zablokowana Ilona Gierak i przyjezdne mogą cieszyć się z wywalczenia przynajmniej jednego meczoweg punktu w Toruniu.

komentarz

Karolina Goliat tym razem zaatakowała daleko w aut, ale to jedna z nielicznych pomyłek sopocianek na siatce.

komentarz

Krótką serię miejscowych przerwała mocnym i skutecznym atakiem Beata Mielczarek.