Liga Mistrzyń: Grupa C
22 lut 2017 18:00
komentarz

W przyszły wtorek Tauron MKS zagra ostatni, domowy mecz w LM z Azerrailiem Baku, wcześniej, bo w sobotę, podejmię Polski Cukier Muszyniankę Muszyna.

komentarz

III set, 25:15. Mecz kończy podwójny blok Weiss i Dziękiewicz. Debiut Magdaleny Śliwy był udany nad wyraz!

komentarz

III set, 24:15. Ciesiulewicz nie przejęła się blokiem Novotni-Kasić.

komentarz

III set, 23:14. Ciesiulewicz plasowała... oburącz, ale skutecznie.

komentarz

III set, 22:14. Menghi obija dąbrowski blok.

komentarz

III set, 21:13. Przestój gospodyń, Gomiero skorzystała z piłki przechodzącej.

komentarz

III set, 21:10. Najpierw Abramowa z obiegnięcia, potem mocno i po bloku Horka.

komentarz

III set, 19:9. Horka nie pozwoliła Novotni-Kasić na udaną obronę.

komentarz

III set, 18:9. Tamara Kaliszuk i wszystko jasne.

komentarz

III set, 17:9. Trener Bregoli szybko wziął czas tuż po przerwie technicznej i jednym błędzie swojej ekipy.

komentarz

Set III, 16:9. Dynamika Gomiero nie dorównała precyzji jej uderzenia.

komentarz

Set III, 15:9. Brytyjka skorzystała z zasięgu i zaatakowała nad rękami Ganszczyk.

komentarz

Set III, 14:8. W głównych rolach Michel i Dziękiewicz.

komentarz

Set III, 13:7. Kajalina miała sporo miejsca do ataku z drugiej linii i z tego skorzystała. Szybki rewanż Kathleen Weiss.

komentarz

Set III, 12:6. Odbicie u Novotni-Kasić było podwójne, może nawet poczwórne... Czas dla mistrzyń Francji.

komentarz

Set III, 10:6. Ciesiulewicz dwukrotnie zamykała Gomiero kierunek ataku.

komentarz

Set III, 8:6. Sara Menghi odrabia straty.

komentarz

Set III, 8:5. Ganszczyk wycelowała zagrywką idealnie w libero Smidovą i zdobyła ósmy punkt.

komentarz

Set III, 6:5. Horka wybrała wariant techniczny i na tym skorzystała cała ekipa MKS-u.

komentarz

Set III, 5:5. Remis po bloku na Helenie Horce. MKS dość szybko stracił prowadzenie i Magdalena Śliwa musi reagować.

komentarz

Set III, 5:3. Błysnęła przez moment Irene Gomiero.

komentarz

Set III, 5:1. Trochę przebijanki, trochę komedii, ale w końcu widowiskowo skończyła akcję Ganszczyk.

komentarz

Set III, 3:1. Zapunktowała Marta Ciesiulewicz, która pojawiła się w miejsce Paszek.

czas 3 SET

Set III, 1:0. Trzecią partię zaczanamy od nieudanej zagrywki przyjezdnych i dobrej akcji ze środka Abramowej.

komentarz

Set II, 25:17. Hana Novotni-Kasić minęła się ze swoją koleżanką w próbie rozegrania... nie wiadomo do końca, w którą strefę. Ten set był dużo łatwiejszy dla miejscowych.

komentarz

Set II, 24:17. Skuteczna zagrywka Kaliszuk i mamy piłkę setową.

komentarz

Set II, 22:17. Topornie, ale skutecznie - tak zakończyła wymianę Anna Kajalina.

komentarz

Set II, 22:16. Tym razem z obiegnięcia atakowała Ganszczyk i spisała się równie dobrze, co kapitan MKS-u.

komentarz

Set II, 21:15. Dziękiewicz uprzedziła blok przeciwnika i uderzyła po prostej.

czas 2 SET

Magdalena Śliwa sprawdza, czy atak Kaliszuk był jednak punktowy. Challenge najwidoczniej potwierdził zdanie sędzi, że jednak nie.

komentarz

Set II, 20:13. A teraz swoje silne i szybkie ramię wykorzystała w praktyce Helena Horka.

komentarz

Set II, 19:13. Francuzki nie mają metody na zatrzymanie Darii Paszek.

komentarz

Set II, 18:13. Taką samą "celnością" popisała się teraz Kaliszuk.

komentarz

Set II, 18:12. Siatkarki "samolot" Abramowej zmusił trenera Saint Raphael do reakcji.

komentarz

Set II, 16:12. Kajalina uderza po bloku.

komentarz

Set II, 16:11. I jeszcze raz fruwająca w powietrzu Ganszczyk potwierdza dominację swojej drużyny.

komentarz

Set II, 14:10. MKS przerywa serię Francuzek dzięki świetnej wystawie Weiss do Ganszczyk.

komentarz

Set II, 13:9. Zagapiły się dąbrowianki, które przepuściły lecącą w boisko piłkę po obronie Sary Menghi.

komentarz

Set II, 13:7. Dwa zasłużone punkty Ciary Michel, potem Irene Gomiero psuje zagrywkę.

komentarz

Set II, 12:6. Tauron MKS był trochę pogubiony w obronie, ale Kaliszuk wiedziała, gdzie plasować, by zaskoczyć rywalki.

komentarz

Set II, 11:5. Pomyłka Dziękiewicz z krótkiej, ale na szczęście dla MKS-u jest Daria Paszek.