Dziękujemy bardzo za śledzenie relacji na łamach naszego portalu i zapraszamy na kolejne.

2
2
1
2

Rewanżowy pojedynek obu ekip odbędzie się w następną środę (22 marca, godz. 18:00) w Hali Azoty w Kędzierzynie-Koźlu.

4
1
1

IV set (13:25, 25:21, 25:23, 25:20). Koniec meczu. Maksim Żygałow dokończył dzieła zniszczenia ZAKSY, której położenie przed rewanżem mocno się skomplikowało.

3
4
5
16
7
komentarz

IV set (13:25, 25:21, 25:23, 24:20). Ale za drugim razem już Dmitrij Muserski się nie pomylił. Pierwsza piłka meczowa dla Biełogorie.

1
1
2
komentarz

IV set (13:25, 25:21, 25:23, 23:20)Dmitrij Muserski zablokowany. Łukasz Wiśniewski nie dał się nabrać na jego kiwkę.

1
komentarz

IV set (13:25, 25:21, 25:23, 22:18)Siergiej Tietiuchin zatrzymany blokiem.

komentarz

IV set (13:25, 25:21, 25:23, 22:16)Dmitrij Muserski i wszystko jasne.

1
1
komentarz

IV set (13:25, 25:21, 25:23, 20:16)Siergiej Tietiuchin minimalnie przestrzelił zagrywką. Ale przewaga gospodarzy wciąż duża.

1
komentarz

IV set (13:25, 25:21, 25:23, 19:14). Kapitalny serwis Maksima  Żygałowa. Jego siatkarska "roladka" zaskoczyła nawet Pawła Zatorskiego.

1
2
komentarz

IV set (13:25, 25:21, 25:23, 17:13)Dmitrij Muserski nie potrzebuje dokładnej wystawy ani czystej siatki. Bez problemu kończy nawet przy potrójnym bloku.

komentarz

IV set (13:25, 25:21, 25:23, 16:12)Dawid Konarski w aut. Gra ZAKSY totalnie się posypała, a jej atakujący od pewnego czasu jest zdecydowanie "pod formą".

2
komentarz

IV set (13:25, 25:21, 25:23, 15:12)Maksim Żygałow świetnie wybija dziś piłkę po prostej. Dominacji Biełogorie ciąg dalszy.

1
komentarz

IV set (13:25, 25:21, 25:23, 14:12). Raz jeszcze z krótkiej Dmitrij Muserski. Rosjanie bardzo niebezpiecznie się rozpędzają. Po stronie ZAKSY szwankuje przyjęcie.

1
komentarz

IV set (13:25, 25:21, 25:23, 13:12). Gospodarze wrzucili wyższy bieg. A Siergiej Tietiuchin pokazuje najwyższy światowy poziom.

1
komentarz

IV set (13:25, 25:21, 25:23, 11:11). Z przewagi ZAKSY już nic nie pozostało. Dwa nieudane zagrania kędzierzynian na siatce.

1
2
komentarz

IV set (13:25, 25:21, 25:23, 8:11). As serwisowy Mateusza Bieńka! Znakomita seria zagrywek naszego środkowego.

1
komentarz

IV set (13:25, 25:21, 25:23, 8:10). Kapitalna wymiana, pełna widowiskowych obron, na korzyść ZAKSY. Ostatecznie siatki dotknął jeden z Rosjan.

2
1
1
2
1
komentarz

IV set (13:25, 25:21, 25:23, 8:9). Udany blok kędzierzynian. Nadział się na niego Jan Jereszczenko.

1
1
1
1
1
komentarz

IV set (13:25, 25:21, 25:23, 7:7). Gracze Biełogorie ambitnie walczyli w obronie, ale nie dali rady podbić ataku Sama Deroo.

2
1
1
1
1
komentarz

IV set (13:25, 25:21, 25:23, 7:5)Maksim Żygałow nie patyczkuje się dziś w kontrze. Zdobył kolejny punkt.

1
1
1
2
1
komentarz

IV set (13:25, 25:21, 25:23, 6:5)Siergiej Tietiuchin pokazał, czemu jest nieoceniony dla Biełogorie. Wyborny atak z trudnej piłki.

komentarz

IV set (13:25, 25:21, 25:23, 4:4). Błyskawicznie punktową zagrywką odpowiedział Łukasz Wiśniewski.

komentarz

IV set (13:25, 25:21, 25:23, 4:2). As serwisowy Dmitrija Muserskiego.

komentarz

IV set (13:25, 25:21, 25:23, 3:2)Dmitrij Muserski robi w ataku co chce.

komentarz

IV set (13:25, 25:21, 25:23, 2:1)Siergiej Tietiuchin nie błyszczy dziś w ataku, ale tym razem wykonał potężne uderzenie z drugiej linii.

III set (13:25, 25:21, 25:23)Dawid Konarski popełnił błąd przy asekuracji. Sędziowie dopatrzyli się piłki niesionej, co oznacza, że prowadzenie 2:1 objął zespół Biełogorie.

3
2
1
10
2
komentarz

III set (13:25, 25:21, 24:23)Dmitrij Muserski zapewnił miejscowym pierwszą piłkę setową.

1
1
1
1
1
komentarz

III set (13:25, 25:21, 23:23). W końcu Roman Daniłow się pomylił.

1
1
1
1
komentarz

III set (13:25, 25:21, 23:22)Roman Daniłow raz jeszcze zapunktował zagrywką.

komentarz

III set (13:25, 25:21, 22:22)Roman Daniłow zrobił wielką robotę dwoma kapitalnymi zagrywkami. Kolejny remis.

komentarz

III set (13:25, 25:21, 21:22). Cztery odbicia po stronie ZAKSY. Jesteśmy świadkami zaciętej i nerwowej końcówki.

1
komentarz

III set (13:25, 25:21, 19:22)Sam Deroo po raz trzeci.

1
komentarz

III set (13:25, 25:21, 18:21)Sam Deroo raz jeszcze pchnął piłkę pomiędzy blok rywali.

1
komentarz

III set (13:25, 25:21, 18:20)Sam Deroo od razu udowodnił, dlaczego wrócił pod siatkę.

1
komentarz

Ale już zmiana powrotna.

komentarz
komentarz

III set (13:25, 25:21, 18:18). Punktowy serwis Siergieja Tietiuchina. Remis.

1
1
komentarz

III set (13:25, 25:21, 17:18). Niepowodzenie w ataku zanotował też Rafał Buszek. Aut.

1
komentarz

III set (13:25, 25:21, 16:18). Tym razem gospodarze poczekali sobie w bloku na Sam Deroo atakującego z szóstej strefy.

komentarz

III set (13:25, 25:21, 14:18)Dawid Konarski jest dziś specjalistą w wykańczaniu kontrataków.

1
komentarz

III set (13:25, 25:21, 13:17). Niesamowity atak Łukasza Wiśniewskiego ... z piątej strefy.

4
komentarz

III set (13:25, 25:21, 12:15). ZAKSIE opłaciło się wziąć challenge. Jan Jereszczenko zasersował poza boisko.

1
komentarz

III set (13:25, 25:21, 12:14)Benjamin Toniutti świetnie blokował, ale zagrywkę zepsuł.