• 25 : 20
  • 15 : 25
  • 25 : 23
  • 12 : 15

Dziękujemy za uwagę i za to, że byliście Państwo z nami. Zapraszamy na kolejne relacje LIVE z mistrzostw świata, w tym na mecz Polska - Francja. Początek o godz. 19:40. Musicie być z nami!

Z kolei jedno "oczko" dla Irańczyków

Po chwili zaserwował jednak poza boisko i dwa punkty padają łupem reprezentacji Kanady

Amir Ghafour zaatakował po bloku, broniąc pierwszego meczbola

Pojedynczym blokiem na środku popisali się Kanadyjczycy

Kapitalnie po ciasnym skosie uderzył Perrin, absolutny lider Kanady w decydujących momentach meczu

Tym razem czas dla Kolakovicia

Cwaniactwem przy piłce na siatce popisał się John Perrin, a jego zespół ponownie prowadzi dwoma "oczkami"

Od bardzo długiego czasu piłkę w ofensywie otrzymuje atakujący Kanady i kończy

Zareagował na to Stephane Antiga, prosząc o czas

Tym razem Hoag zatrzymany, a "czapkę" założył mu Mohammad Javad Manavinejad

Trwa bardzo wyrównana walka punkt za punkt

Długa akcja dla zespołu Klonowego Liścia, a swój 29. już punkt zdobył Nicholas Hoag!

Po drugiej stronie siatki bryluje zaś Milad Ebadipour, któremu zadanie ułatwia Mir Saeid Marouflakrani

Praktycznie wszystkie piłki wędrują teraz do Perrina, a ten jest skuteczny

Siatki dotknęli Kanadyjczycy, mimo iż mieli szansę na kontynuowanie wymiany

John Perrin uderzył bez pardonu z szóstej strefy, dając swojej drużynie dwa punkty przewagi przy zmianie stron

Tym razem akcję sprawdza Antiga

O challenge poprosił Kolaković, ale nie miał racji - jego podopieczny atakował bez bloku

Początek decydującej odsłony wyrównany. Przyjął i skończył akcję z szóstej strefy Nicholas Hoag

Czyim łupem padnie to bardzo emocjonujące spotkanie? Końcówka czwartego seta rozgrzała obserwujących ten mecz do czerwoności. Z niecierpliwością czekamy na piątą partię

Milad Ebadipour skończył najważniejszą akcję, wykorzystując ostatniego setbola dla swojej drużyny! Będziemy mieli tie-break, pomimo kapitalnej pogoni Kanadyjczyków

Ponownie przerwę wziął Igor Kolaković

Ponownie punktuje Perrin, tym razem stawiając szczelny blok do spółki ze środkowym!

Przepychankę na siatce wygrał John Perrin i nadzieje po stronie Kanadyjczyków podtrzymane

Czas wziął Igor Kolaković

Kanadyjczycy bronią pierwszej piłki setowej, jednak nadal są w kiepskim położeniu

Baaaaaardzo długa wymiana padła łupem Iranu! Akcja trwała minimum minutę! Setbol dla Persów!

Dwa asy serwisowe z rzędu Irańczyka i sytuacja się zmienia!

O przerwę poprosił Stephane Antiga

Irański skrzydłowy ponownie skutecznie i mamy remis!

Ważną kontrę kończy Mohammad Javad Manavinejad i strata zmniejszona

Blokujący dotknęli jednak piłki i Kanadyjczycy wciąż mają 3 punkty przewagi

Tym razem autowe uderzenia Hoaga, lecz o challenge poprosił Antiga

Ofiarnie bronili się Persowie, ale za trzecim razem, będący za antenką Nicholas Hoag skończył akcję

Blisko podbicia tej piłki był kanadyjski libero, ale jednak punkt dla Irańczyków

Świetne rozegrana akcja Kanadyjczyków, którzy nie mieli problemów ze skończeniem akcji, i II przerwa techniczna

Wygrywa wojnę na siatce John Gordon Perrin.

Wcześniej atak, a teraz as serwisowy. Milad Ebadipour!

Bardzo dobrze z wysokiej piłki na prawej flance Milad Ebadipour. Jak sądziecie? Iran jeszcze wróci do gry?

Znakomita zagrywka Johna Gordona Perrin! As!

Kłopoty mają w przyjęciu Irańczycy. Daje się nabrać na flota Milad Ebadipour.

Kanadyjczyk ma rację. Kontakt z blokiem, zmiana wyniku i koniec seta!

Stephen Maar atakuje w aut, ale Kanada prosi o challenge. Zawodnik twierdzi, że piłka zahaczyła o blok.

Trzecia partia dobiega końca. Warto dodać, że Irańczycy grają teraz bez Maroufa i Ghafoura, którzy muszą naładować baterie przed partią nr 4.

Świetnie radzi sobie dzisiaj w polu serwisowym Nicholas Hoag. As, proszę państwa.

Podreperowała nieco wynik drużyna Igora Kolakovicia, ale tego seta może już spisać na straty.

Przerwa techniczna. Warto spojrzeć teraz jak oba zespoły wyglądają w statystykach.

Szybka piłka do Jaya Blankenaua i kolejny punkt dla Kanady. Sytuacja już chyba opanowana.

Ekipa z Azji chyba lubi pokazywać jak się wychodzi z sytuacji beznadziejnych. As serwisowy Amira Hosseina Toukhteha.

Przeszkadzają sobie nieco w ofensywie Irańczycy, ale w końcu udaje im się wyprowadzić skuteczny atak. Z prawej flanki Mohammadjavad Manavinezhad.

Między dwóch serwuje Nicholas Hoag! Igor Kolaković musi wstrząsnąć swoim zespołem.

Asa serwisowego dokłada Nicholas Hoag!

Fatalną serię przerywa techicznym atakiem Amir Ghafour. W odpowiedzi trafia w boisko Ryan Sclater.

Kolejny kontratak! Tym razem z pipe'a John Gordon Perrin! Czas dla Igora Kolakovicia.

Kanadyjczycy zaczynają z wysokiego C.

Zatrzymany na prawym ataku Sharone Vernon-Evans! Koniec seta!

Ali Shafiei ze środka i piłka setowa dla Irańczyków!

Sprytnie przebija piłkę oburącz w wolne pole Mir Saeid Marouflakrani!

Bardzo dokładne rozegranie Maroufa na lewe skrzydło. Nie zawodzi go Amir Ghafour!

Niewykorzystane sytuacje się mszczą. Kanada nie skończyła piłki przechodzącej. Dobija przeciwników Milad Ebadipour.

Przypomina o sobie mocnym atakiem z prawej flanki Sharone Vernon-Evans!

Czas na żądanie Stephane'a Antigi. To ostatni gwizdek, żeby coś zmienić w tej odsłonie.

Przedziera się lewym skrzydłem John Perrin, jednak Iran ma tego seta już pod kontrolą.

Czas na garść statystyk.

Amir Ghafour bez bloku w aut.

Utrzymuje się dwupunktowa przewaga Irańczyków. Gracze Stephane'a Antigi wpadają w siatkę.

Błędy własne zaczynają pogrążać Kanadyjczyków. Siatkarze spod znaku Klonowego Liścia nie kończą dwóch ataków na pojedynczym bloku.

To co może cieszyć, to jest to, że od początku drugiej odsłony oglądamy bardzo wyrównany pojedynek.

Sprytne zagranie o blok Mohammadjavada Manavinezhada.

Zatrzymany podwójnym blokiem Amir Ghafour! Koniec seta!

Milad Ebadipour bez bloku w aut. Piłka setowa dla Kanady i czas dla Irańczyków.

Sprawia kłopoty zagrywką Mir Saeid Marouflakrani, jednak Kanada wyprowadza skuteczny atak.

A tymczasem zerkamy do statystyk.

Szybki zwrot akcji. As serwisowy Jaya  Blankenaua i prowadzenie Kanadyjczyków na drugiej przerwie technicznej.

Źle nastawiony celownik Sharone'a Vernona-Evansa. Po tym ataku Kanada mogła uciec na dwa punkty.

Rozkręca się z akcji na akcję Amir Ghafour.

Trzeba przyznać, że zespół z Azji, podobnie jak wczoraj, rozpoczął niemrawo, ale im dłużej trwa mecz, tym Irańczycy spisują się lepiej.

Iran z szansą na objęcie prowadzenia, ale ratują się blokiem siatkarze Stephane'a Antigi.

W kontrze nie zawodzi Milad Ebadipour.

Błedy, błędy, błędy. Ekipa Igora Kolakovicia łapie kontakt po dwóch autowych uderzeniach Kanadyjczyków.

Na pierwszy plan wysuwa się teraz świetnie atakujący John Perrin.

Rozsypało się przyjęcie Irańczyków po zagrywce Nicholasa Hoaga.

Amir Ghafour zatrzymany na prawym skrzydle. Dobry początek Kanadyjczyków.

Zaczynamy!

Wyjściowe składy:

Iran: Ebadipour, Marouf, Mousavi, Manavinezhad, Shafiei, Hazratpourtalatappeh (libero)

Kanada: Perrin, Hoag, Blankenau, Vernon-Evans, Vandoorn, Vigrass, Marshall (libero)

Kto wygra mecz?

Warto też zerknąć, jak radziła sobie w piątek ekipa Stephane'a Antigi.

Zachęcamy do przeczytania relacji z ostatniego spotkania Irańczyków.

Dzień dobry! Zapraszamy na relację LIVE z meczu Iran - Kanada. Oba zespoły przegrały w piątek swoje potyczki i za wszelką cenę będą chciały się w sobotę zrehabilitować.