Polub Siatkówkę na Facebooku

Komentarze (6):

• Allez 0
    "z drugiego miejsca Polska trafi na najlepszy zespół "grupy śmierci". I o medalu można zapomnieć. Można już się zacząć pakować."
    - to twoje slowa ...
    - Ekhm.... ekhm... ekhm...
    Ksawery Darnowski Wcale nie takie fantastyczne. Już wiadomo, że w żaden sposób nie da się wyprzedzić Serbów w tabeli. Dziś wieczorem będzie porażka. Ale nawet gdyby Polska wygrała to nie będzie to szybkie 3:0 a to oznacza, że jeśli nawet Polska awansuje to z drugiego miejsca, wyprzedzając Włochów (to akurat łatwiejsze bo Italia przegrała do zera). A wtedy z drugiego miejsca Polska trafi na najlepszy zespół "grupy śmierci". I o medalu można zapomnieć. Można już się zacząć pakować.
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • Allez 0
    "Heynen gdyby miał trochę oleju w głowie oddałby mecz z podziękowaniem za poprzed " - powiadasz...
    - Ekhm......ekhm...ekhm...
    Frank J Ciekawe co zrobi Heynen. Gdyby miał trochę oleju w głowie oddałby mecz z podziękowaniem za poprzedni. Włosi są być może do ogrania, oni się mobilizują, gdy mogą udawać że są najlepsi, a to już było. Szanse Polaków w meczu z Serbią sprowadzają się do możliwości urwania seta, a to i tak nic nie da jeśli nie wygrają z Wlochami.