Gdzie oglądać skoki Dawida Kubackiego i Kamila Stocha? Puchar Świata w Wiśle w telewizji i internecie (stream)

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP / Grzegorz Momot / Na zdjęciu: Dawid Kubacki
PAP / Grzegorz Momot / Na zdjęciu: Dawid Kubacki
zdjęcie autora artykułu

Po sobotnim konkursu PŚ w Wiśle w polskich domach panuje świetna atmosfera i wielkie oczekiwania, co do niedzielnych zawodów. Mamy dobre wiadomości dla fanów, bowiem mają oni szeroki wybór transmisji skoków narciarskich zarówno w TV, jak internecie.

W tym artykule dowiesz się o:

Skoki narciarskie. Gdzie oglądać Dawida Kubackiego i Kamila Stocha? Czy będzie transmisja Pucharu Świata w Wiśle na TVP?

Po tym jak Dawid Kubacki w wielkim stylu wygrał sobotni konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle, fani mają ogromne oczekiwania, co do niedzieli. Czy Polak potwierdzi swoją dominację? Do tej pory był niemal bezbłędny.

Drugi konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle odbędzie się w niedzielę, 6 listopada, o godzinie 16:00. Co ważne, fani będą mieć szeroki wybór transmisji z tej imprezy, ponieważ będzie można ją zobaczyć na takich kanałach, jak TVP 1, TVP Sport czy Eurosport 1.

Transmisja ze skoków narciarskich w internecie. Gdzie będzie stream online z niedzielnego Pucharu Świata w Wiśle?

Dobrą informacją dla fanów skoków narciarskich jest to, iż transmisja z niedzielnego konkursu Pucharu Świata w Wiśle będzie szeroko dostępna w internecie. Darmowy stream online znajdzie się na stronie Sport.tvp.pl oraz aplikacji mobilnej TVP Sport. Ponadto, transmisja w internecie będzie dostępna przez takie platformy, jak Canal+ Online, Player czy Pilot WP.

Darmowa relacja LIVE z niedzielnego Pucharu Świata w Wiśle na WP SportoweFakty.

Początek niedzielnego konkursu Pucharu Świata w Wiśle: 16:00. Transmisja TV: TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1. Stream online: Player, Eurosport Player, Pilot WP, Sport.tvp.pl, Canal+ Online. Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

Zobacz także: Tyle Dawid Kubacki zarobił za sobotnie zwycięstwo Zobacz także: Przygnębiający obraz w polskich skokach

ZOBACZ WIDEO: Lewandowski rozczarowany Barceloną? "Jest wręcz przeciwnie!"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy Dawid Kubacki to obecnie najlepszy polski skoczek narciarski?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (1)
avatar
yes
6.11.2022
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Czy Kubacki i Stoch są kumplami tytułowymyśliwacza?  Wygląda tak jak gdyby pozostałych niemal 70 zawodników bylo dla niego wypełniaczem lub jakimś "mięsem amatnim"...