Nietypowe pytanie do Stocha. Żona będzie zadowolona z tego, jak wybrnął

Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch to szczęśliwe i zgodne małżeństwo. Trzykrotny mistrz olimpijski wielokrotnie powtarzał, jak wiele wsparcia daje mu żona. W rozmowie z "Eurosportem" usłyszał zaskakujące pytanie. Odpowiedź spodoba się ukochanej.

ŁW
Kamil Stoch z żoną Ewą Instagram / Na zdjęciu: Kamil Stoch z żoną Ewą
Najbardziej utytułowany polski skoczek w historii był gościem programu "Meet the athlete", który emitowany jest na antenie Eurosportu. Jak sama nazwa wskazuje, cykl ma za zadanie przedstawić skoczków kibicom. Zawodnicy słyszą pytania związane zarówno ze sportem, jak i z życiem osobistym.

Kamil Stoch mówił m.in. o tym, kto jest jego sportowym idolem. Wskazał wybitnego fińskiego skoczka Mattiego Nykaenena. Jedno z pytań było nietypowe, ale polski mistrz nie miał problemów, by wskazać odpowiedź.

Prowadzący zapytał Stocha o to, czy woli blondynki, czy brunetki. Odpowiedź? Nie było zaskoczenia, Stoch wskazał na blondynki. Właśnie ten kolor włosów od lat ma jego żona Ewa Bilan-Stoch. Ta odpowiedź z pewnością jej się spodoba.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: rzucał przez całe boisko. Pięć razy. Coś niesamowitego!
Stoch w tym sezonie dobre występy przeplata słabszymi. Najlepszy wynik zaliczył w Titisee-Neustadt, gdzie sklasyfikowany był na ósmym miejscu. Z kolei na inaugurację w Wiśle zajął dziesiątą lokatę. Dotychczas Stoch zdobył 90 punktów do klasyfikacji generalnej PŚ w skokach narciarskich.

Szansę na powiększenie swojego dorobku będzie miał w weekend w Engelbergu. Transmisja dostępna będzie w Eurosporcie 1 i TVN, który dostępny jest w platformie Pilot WP. Tekstową relację przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Czytaj także:
Nie ma dobrych wieści ws. Stocha. "W najbliższym czasie to niemożliwe"
To dlatego polska legenda zakończyła karierę. "Poczułam się upokorzona"

Kibicuj polskim skoczkom w Pilocie WP (link sponsorowany) (link sponsorowany)

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×