Kwalifikacje w Klingenthal. Transmisja TV, stream online, relacja live

W piątek, w Klingenthal, odbędą się kwalifikacje do kolejnego konkursu Pucharu Świata 2023/24 w skokach narciarskich. Dowiedz się, jak i gdzie można śledzić rywalizację.

PS
Dawid Kubacki Getty Images / Millo Moravski/Agence Zoom / Na zdjęciu: Dawid Kubacki

Kwalifikacje PŚ w Klingenthal. Transmisja TV. O której początek?


Po dwóch weekendach Pucharu Świata w skokach narciarskich nie mamy powodów do radości. Reprezentanci Polski spisują się znacznie poniżej oczekiwań, stąd też decyzja sztabu o zmianach w składzie na Klingenthal. Na skoczni w Niemczech zobaczymy Dawid Kubackiego, Piotra Żyłę, Pawła Wąska, Andrzeja Stękałę i Macieja Kota. Ostatnia dwójka zastąpiła Aleksandra Zniszczoła i Kamila Stocha.

Na piątek zaplanowano kwalifikacje do sobotniego konkursu indywidualnego. Wcześniej rozegrane zostaną dwie serie treningowe.

Początek piątkowych kwalifikacji o godzinie 15:40. Transmisja dostępna będzie na kanale Eurosport 1.

Kwalifikacje w Klingenthal NA ŻYWO. Stream online, live


Kwalifikacje do konkursu PŚ w Klingenthal zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie na stronie i w aplikacji Player.pl (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Zobacz relację w WP SportoweFakty >>

Początek kwalifikacji w Klingenthal: 8.12.2023 (piątek), godz. 15:40. Transmisja TV: Eurosport 1. Stream online: Player.pl (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty

Czytaj także: Gąsienica-Daniel z drugim wynikiem w karierze

ZOBACZ WIDEO: Internauci poruszeni. Tak golfistka ubrała się do symulatora


Kibicuj polskim skoczkom w Pilocie WP (link sponsorowany)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×