Była w "Tańcu z Gwiazdami", dziś pracuje w pizzerii

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Na zdjęciu: Justyna Lazar
Instagram / Na zdjęciu: Justyna Lazar
zdjęcie autora artykułu

Przez wiele lat była związana z polskim skoczkiem. Teraz Justyna Lazar-Żyła znalazła nową miłość i spełnia się, pracując w gastronomii.

W tym artykule dowiesz się o:

Ich małżeństwo trwało przez kilkanaście lat. W 2018 roku kobieta poinformowała o rozstaniu z Piotrem Żyłą, który związał się z młodszą Marceliną Ziętek. Z kolei Justyna Lazar-Żyła zaręczyła się z nowym partnerem w grudniu minionego roku.

37-latka zyskała sporą popularność i wystąpiła nawet w "Tańcu z gwiazdami". Jej największą pasją jest jednak gastronomia. Na platformie YouTube prowadziła kanał kulinarny. Ma za sobą również pracę w cukierni w Wiśle.

Była żona Piotra Żyły w rozmowie z portalem plejada.pl została zapytana, czym obecnie się zajmuje. - Pracujemy z super zgranym zespołem. Na razie działamy jeszcze w ukryciu, ale już niedługo pochwalimy się efektami - uchyliła rąbka tajemnicy.

W marcu za pośrednictwem Instagrama rozwiała wszelkie wątpliwości. Justyna Lazar-Żyła otrzymała angaż w Pizzerii Belweder w Wiśle.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: poszła na plażę o 8 rano. Co za zdjęcia!

Pizzeria wykorzystała jej popularność w celach marketingowych firmy. Na nagraniach promocyjnych możemy zobaczyć, jak Justyna Lazar-Żyła oprowadza widzów po lokalu. Co więcej, pokazała próbkę swoich umiejętności w kuchni.

Czytaj więcej: Startowała w konkursach miss. Teraz błyszczy na Euro 2024

Źródło artykułu: WP SportoweFakty