Treningi i konkurs duetów. Gdzie oglądać Puchar Świata w lotach narciarskich? O której?

Czas na zmagania Pucharu Świata w lotach narciarskich w Oberstdorfie. W piątek, 23 lutego o godzinie 14:00 obejrzymy pierwszy trening w Niemczech, a po drugim odbędzie się konkurs duetów. Sprawdź, gdzie oglądać zmagania w TV i online.

JF
Aleksander Zniszczoł Materiały prasowe / Eurosport / Aleksander Zniszczoł
PŚ w lotach narciarskich. Gdzie oglądać treningi i konkurs duetów w Oberstdorfie? O której?

Po zmaganiach w Sapporo skoczkowie przenieśli się do niemieckiego Oberstdorfu, gdzie odbędzie się kolejny weekend Pucharu Świata, tym razem jednak w lotach narciarskich. Ten będzie dłuższy niż poprzedni z uwagi na konkurs duetów.

W pierwszej kolejności miało dojść do treningów i kwalifikacji. Jednak zmagania o Małą Kryształową Kulę nie rozpoczęły się w czwartek, 22 lutego z uwagi na warunki atmosferyczne. Po długim oczekiwaniu zostały odwołane (więcej TUTAJ), przez co doszło do zmiany w programie (więcej TUTAJ).

Tym samym rywalizację rozpoczniemy w piątek, 23 lutego. Na ten dzień, w nowym programie, zaplanowano dwie serie treningowe, a także konkurs duetów. Przypomnijmy, że Polacy udali się do Niemiec w składzie Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Aleksander Zniszczoł i Piotr Żyła. Do domu wrócił natomiast Klemens Murańka. Tym samym dwóch z nich Thomas Thurnbichler nominuje do reprezentowania polskiej kadry.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: nie robiła tego od ponad dwóch lat. W końcu się przełamała!

Początek pierwszego treningu o godzinie 14:00. Kolejny wystartuje o 15:00, z kolei konkurs duetów ruszy o 16:30. Transmisja telewizyjna odbędzie się tylko i wyłącznie z ostatnich wymienionych zmagań, a przeprowadzi ją TVN i Eurosport.

Treningi i konkurs duetów PŚ w lotach narciarskich w Oberstdorfie w internecie. Gdzie oglądać stream online?

Dobrą informacją dla fanów skoków narciarskich jest to, że konkurs duetów będzie można śledzić w internecie. Stream dostępny będzie na stronie i w aplikacji Pilot WP oraz Player.pl, w obu przypadkach po wykupieniu odpowiedniego pakietu. Tekstową i darmową relację LIVE z kompletu zawodów przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Relacja tekstowa z pierwszego treningu w Oberstdorfie na WP SportoweFakty.

Relacja tekstowa z drugiego treningu w Oberstdorfie na WP SportoweFakty
.

Relacja tekstowa z konkursu duetów w Oberstdorfie na WP SportoweFakty
.

Początek treningów i konkursu duetów w Oberstdorfie:
14:00, 15:00, 16:30. Transmisja TV: TVN 2, Eurosport 1 (tylko konkurs). Stream online: Pilot WP, Player.pl (w odpowiednich pakietach, tylko konkurs). Relacja LIVE: WP SportoweFakty (wszystkie zmagania).

Kibicuj polskim skoczkom w Pilocie WP (link sponsorowany)

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×