Ależ lot Stocha. Spójrz na zachowanie tuż po skoku [WIDEO]

Kamil Stoch wręcz eksplodował z radości po swoim pierwszym skoku w niedzielnym konkursie PŚ w lotach w Oberstdorfie. Zobacz wideo.

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Kamil Stoch Twitter / twitter.com/Eurosport_PL / Na zdjęciu: Kamil Stoch

Tak zadowolonego Kamila Stocha na skoczni narciarskiej kibice dawno nie widzieli. Podczas pierwszej serii konkursu PŚ w lotach w Oberstdorfie reprezentant Polski poleciał na odległość 219 m, co zapewniło mu 10. miejsce przed rundą finałową (Polak ostatecznie zakończył zawody na 11. pozycji, wygrał Austriak Stefan Kraft - więcej TUTAJ).

Stoch, który w ten weekend z PŚ w Oberstdorfie spisywał się dobrze (zajął 12. i 11. miejsce), po dalekim locie zaprezentował charakterystyczną "cieszynkę" (zaciśniętą pięść). Gest radości (patrz wideo poniżej) w wykonaniu trzykrotnego indywidualnego mistrza olimpijskiego z pewnością ucieszył fanów skoków narciarskich w Polsce.

"Zadowolony Kamil Stoch, zadowolony. Lot, który dał 'Rakiecie z Zębu' miejsce w TOP 10 na półmetku konkursu w Oberstdorfie. To pierwsza taka sytuacja w tym sezonie" - skomentowano na profilu telewizji Eurosport w serwisie X.

Warto odnotować, że 36-letni Stoch w niedzielnym konkursie PŚ w lotach w Oberstdorfie wyrównał swój najlepszy wynik w sezonie 2023/24.

Zobacz:
Uśmiech na twarzy i zaciśnięta pięść. Kamil Stoch wyrównał najlepszy wynik sezonu
Wiadomo, jaki jest stan Kubackiego po upadku

ZOBACZ WIDEO: "Cudowna dziewczyna". Tymi zdjęciami Brodnicka zachwyciła


Kibicuj polskim skoczkom w Pilocie WP (link sponsorowany)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×