"Selfie musi być". Pamiątkowe zdjęcie Kamila Stocha z podium

Daniel Andre Tande, Kamil Stoch, Richard Freitag - ci zawodnicy zajęli trzy czołowe pozycje w 25. mistrzostwach świata w lotach narciarskich. Stojący na drugim stopniu podium Polak nie powstrzymał się od zrobienia "selfie".

Dawid Borek
Dawid Borek
Kamil Stoch PAP / Grzegorz Momot / Na zdjęciu: Kamil Stoch

W Oberstdorfie udało się rozegrać jedynie trzy serie. Czwarta, z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych, została odwołana. Z uznania rezultatów po trzech kolejkach najbardziej cieszył się Daniel Andre Tande, który zdobył złoty medal w 25. mistrzostw świata w lotach narciarskich.

Kamil Stoch, choć "jedynie" ze srebrnym krążkiem do kolekcji, także nie ukrywał radości ze swojego sukcesu. Na podium, wspólnie z Tande i trzecim w końcowej klasyfikacji Richardem Freitagiem, wykonał pamiątkowe "selfie".

W niedzielę odbędzie się rywalizacja drużynowa mistrzostw świata w lotach narciarskich. Początek konkursu o godzinie 16:00.

Kibicuj polskim skoczkom w Pilocie WP (link sponsorowany)
Czy reprezentacja Polski zdobędzie medal w niedzielnym konkursie drużynowym 25. MŚ w lotach?