Łukasz Kruczek nadal będzie trenował Włochów - składy kadr na sezon 2018/2019

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Kacper Kolenda / Na zdjęciu: Łukasz Kruczek
WP SportoweFakty / Kacper Kolenda / Na zdjęciu: Łukasz Kruczek
zdjęcie autora artykułu

Włoski Związek Narciarski ogłosił składy kadr w skokach narciarskich na sezon 2018/2019. Trenerem reprezentacji mężczyzn nadal będzie Łukasz Kruczek.

W tym artykule dowiesz się o:

Do kadry A zostali powołani: Davide BresadolaSebastian Colloredo oraz Alex Insam, a do kadry B - Federico Cecon oraz Daniele Varesco. Asystentem Łukasza Kruczka będzie Michael Lunardi. Natomiast zawodników z drugiej drużyny poprowadzą Ivan Lunardi i Roberto Cecon. Dyrektorem sportowym mianowany został Federico Rigoni.

Z kolei w drużynie włoskich skoczkiń przygotowującej się do zawodów Pucharu Świata będą trenowały Lara Malsiner i Manuela Malsiner. W tej grupie, której trenerem jest Janko Zwitter, nie znalazła się Elena Runggaldier (otrzymała status członkini kadry A).

Punkty do klasyfikacji generalnej Pucharu Świata 2018/2019 zdobyło dwóch Włochów. 59. miejsce w klasyfikacji generalnej zajął Insam. Na 73. pozycji został sklasyfikowany Colloredo. W zmaganiach kobiet osiemnasta była L. Malsiner, 21 M. Malsiner, a 35. Runggaldier.

ZOBACZ WIDEO Kamil Stoch zdecydował się na wielki gest. Zaskoczył cały sztab kadry

Źródło artykułu:
Czy Alex Insam będzie w czołowej "40" klasyfikacji końcowej Pucharu Świata 2018/2019?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (3)
avatar
yes
13.06.2018
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
"Trenerem reprezentacji mężczyzn nadal będzie Łukasz Kruczek" - dalej nie ma o reprezentacji. "Natomiast zawodników z drugiej drużyny poprowadzą Ivan Lunardi i Roberto Cecon" - czy drugiej, to Czytaj całość
avatar
Katon el Gordo
13.06.2018
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Gratulować Łukaszowi Kruczkowi czy współczuć ? (nie mam na myśli aspektu finansowego)