Ciekawe rozwiązanie w polskiej kadrze. Wymieszane składy na treningach w Austrii

Zdjęcie okładkowe artykułu: Newspix / Rafal Oleksiewicz / PressFocus / NEWSPIX.PL / Na zdjęciu: Maciej Kot
Newspix / Rafal Oleksiewicz / PressFocus / NEWSPIX.PL / Na zdjęciu: Maciej Kot
zdjęcie autora artykułu

Na kolejne zgrupowanie wyjechali polscy skoczkowie. Co ciekawe, w różnych miejscach w Austrii trenują wymieszane kadry A i B.

Na oficjalnej stronie PZN czytamy, że kadra narodowa A rozpoczęła treningi w austriackim Ramsau. Pod wodzą trenera Radka Zideka ćwiczy również dwóch zawodników z kadry B - Paweł Wąsek i Aleksander Zniszczoł.

Tymczasem do Stams wraz z zapleczem pierwszej reprezentacji udali się Maciej KotStefan Hula oraz trener Zbigniew Klimowski.

"Obóz w Ramsau rozpoczęty" - napisał na swoim Instagramie Dawid Kubacki. Z kolei zdjęcia ze Stams zaprezentował już w mediach społecznościowych Kot.

To kolejne zgrupowanie Polaków w Austrii. Wcześniej nasi skoczkowie trenowali w Eisenerz. Później wrócili do kraju i oddawali pierwsze przedsezonowe próby na dużej skoczni - im. Adama Małysza w Wiśle.

Czytaj teżAdam Małysz znów na belce startowej. Zareagowali Sven Hannawald i Michal Doleżal

Letnie Grand Prix 2019, które będzie dla skoczków sprawdzianem formy przed nowym zimowym sezonem, rozpocznie się 20 lipca od konkursu drużynowego w Wiśle. Dzień później na tym samym obiekcie odbędą się zmagania indywidualne. Czytaj teżPowrót ogromnego talentu. Eduard Torok chce stać na podium razem z Kamilem Stochem

ZOBACZ WIDEO Życie z bólem. Joanna Jóźwik: Pomyślałam, że jak przestanie, to będę niezniszczalna

Źródło artykułu: