Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Skoki. Organizatorzy Pucharu Świata w Zakopanem wyciągają wnioski. Będzie większa weryfikacja przy zakupie biletów

Coraz bliżej nowego sezonu zimowego Pucharu Świata w skokach narciarskich. Tradycyjnie jednym z najważniejszych momentów sezonu będą zawody w Zakopanem. Niedługo ruszy sprzedaż biletów na te konkursy, z większą weryfikacją niż dotychczas.
Szymon Łożyński
Szymon Łożyński
skocznia w Zakopanem WP SportoweFakty / Tomasz Madejski / Na zdjęciu: skocznia w Zakopanem

Wejściówki na zawody będzie można kupować na stronie shop-tzn.pl. Do poniedziałku 23 września do godziny 12:00 kibice muszą uzupełnić swoje dane tele-adresowe (imię, nazwisko, adres, numer telefonu i pesel) na własnych kontach na tej stronie. 

Bez podania tych wszystkich danych, konto nie będzie zarejestrowane, a tym samym kibice nie będą mogli kupić wejściówek na konkursy na przebudowanej Wielkiej Krokwi. Po 23 września rozpocznie się weryfikacja kont, dopiero po jej zakończeniu rozpocznie się sprzedaż biletów. 

Czytaj także: Roman Koudelka mistrzem Czech na dużej skoczni

Tym samym organizatorzy Pucharu Świata w Zakopanem chcą bardziej niż w poprzednich latach weryfikować tożsamość osób, które będą kupowały bilety. Nie podali także informacji, kiedy dokładnie rozpocznie się sprzedaż wejściówek, co może oznaczać, że chcą uniknąć przeciążenia serwerów, gdy wystartuje możliwość zakupu. 

Weryfikacja danych może także spowodować, że bilety nie trafią do tzw koników, którzy później - już po zakończeniu oficjalnej sprzedaży wejściówek - sprzedają je po znacznie wyższej cenie. Kibice, którzy zdecydowali się kupić bilety od tzw. koników, musieli z pewnością zapłacić więcej niż kosztowały wejściówki w głównej sprzedaży. 

W sezonie 2019/2020 konkursy w Zakopanem na Wielkiej Krokwi odbędą się w dniach 24-26 stycznia w 2020 roku. Treningi i kwalifikacje odbędą się w piątek 24 stycznia. Dzień później odbędą się zmagania drużynowe, a w niedzielę rywalizacja indywidualna.

Czytaj także: Lukas Mueller walczy o powrót do sprawności. "Nigdy nie porzucę nadziei"

ZOBACZ WIDEO: ME siatkarzy. Polska - Ukraina. Dawid Konarski: To były sparingi. Jesteśmy fajnie rozgrzani

Polub Sporty Zimowe na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (0):
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×