"Byli bez szans". Media brutalne dla Polaków

Światowe media rozpisują się na temat niedzielnego konkursu Pucharu Świata w Ruce. Ich uwadze nie umknęła postawa reprezentacji Polski. Zobacz, jak ją ocenili.

PS

skispringen.com: "Rozczarowujący weekend otwarcia"

Niemiecki portal skispringen.com surowo ocenia to, co podczas weekendu w Ruce zaprezentowali polscy skoczkowie. Przypomnijmy: w sobotę punktował tylko Dawid Kubacki, w niedzielę dołączył do niego Piotr Żyła. Obaj byli jednak daleko za ścisłą czołówką. 

"Dla polskiej drużyny to rozczarowujący weekend otwarcia. Tylko dwóch zawodników trenera Thomasa Thurnbichlera zdobyło punkty Pucharu Świata. Dla supergwiazdy Kamila Stocha, który skoczył zaledwie 87,5 m, koniec dobiegł już w kwalifikacjach" - czytamy. 

Czytaj także: Wróci do PŚ wobec kłopotów kolegów? Trener rozwiał wątpliwości

Kibicuj polskim skoczkom w Pilocie WP (link sponsorowany)

Polub Sporty Zimowe na Facebooku
Zgłoś błąd
Komentarze (6)
 • sondor Zgłoś komentarz
  Czego chcecie od nich, im odbija się jeszcze czkawką po "ciepłym kraju". Ostygną a tego nie wolno robić szybko, to wrócą znów do swego poziomu sportowego i będzie git!!!
  • gwidon1 Zgłoś komentarz
   Odkąd skoki poszły do TVN już ich nie oglądam, jak polityka wchodzi w sport, to ten sport idzie ku rozpadzie, pewnie Stoch, Kubacki i Żyła dostaną propozycję aby znaleźć się na
   Czytaj całość
   listach PO w następnych wyborach tak samo jak Kot i Tajner.
   • beben Zgłoś komentarz
    Dostali dużą kasę za reklamę w telewizji i po co im te skoki potrzebne zresztą to słaby sport brak jest już chętnych to oglądać
    • jotwu Zgłoś komentarz
     A dekarz zamilkł.Odjęło mu mowę?