Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
Skoki narciarskie Seria próbna w Innsbrucku

W serii próbnej Ryoyu Kobayashi znów znokautował rywali. Cieszą bardzo dobre skoki Kamila Stocha i Dawida Kubackiego. Czekamy już na początek konkursu o 14:00.

Przejdź do pełnej relacji

W serii próbnej Ryoyu Kobayashi znów znokautował rywali. Cieszą bardzo dobre skoki Kamila Stocha i Dawida Kubackiego. Czekamy już na początek konkursu o 14:00.

Belka startowa ponownie obniżona do nr 0. 

Kasai odpuścił trening, a belka startowa podniesiona do nr 1. 

Kevin Bickner zrezygnował ze skoku treningowego. 

Japończycy rezygnują ze skoków w serii próbnej. Nie skakali już Daiki Ito i Yukiya Sato. 

Dziennikarze, którzy są na miejscu w Innsbrucku, informują że przerwa w serii próbnej spowodowana dziurą w zeskoku na skoczni Bergisel. 

Wiatr pod narty wzmaga się. Na razie jury zdecydowało o 5 miuntowej przerwie w serii próbnej. 

Organizatorzy byli przygotowani na mocny wiatr pod narty, jaki mamy na razie w treningu. Korzystny wiatr wzmaga się, więc belka obniżona do nr 0. 

Belka startowa obniżona do nr 1 przed skokiem Kamila Stocha.

Belka startowa nr 2. Rozpoczynamy trening!

12:30 minęła. Czekamy jednak cały czas na początek treningu. Jury cały czas zastanawia się z jakiej belki rozpocznie się seria próbna. 

W piątkowym konkursie będziemy trzymać kciuki za 5 Biało-Czerwonych. Najbardziej liczymy oczywiście na Dawida Kubackiego, który na półmetku 67. TCS zajmuje 3. miejsce. Odpowiedź na piątkową dyspozycję nowotarżanina i pozostałych naszych reprezentantów poznamy już w treningu. 

 W piątek wszyscy obawiają się o pogodę w Innsbrucku. Wiatr, tak jak w czwartek podczas treningów i kwalifikacji, ma być zmienny. Do tego spodziewane są intensywne opady śniegu. Seria próbna pokaże, jakich warunków możemy spodziewać się już w samym konkursie. 

W ostatnich sezonach konkurs w Innsbrucku miał duże znaczenie dla losów całego turnieju. Teraz może być podobnie. Zanim jednak rozpoczną się emocje konkursowe, skoczkowie sprawdzą się w serii próbnej. 

Witamy w piątkowe wczesne popołudnie. Rozpoczynamy relację z serii próbnej, która będzie preludium do trzeciego indywidualnego konkursu 67. TCS, tym razem w Innsbrucku. 

>
Zobacz również