Snooker na żywo: Mistrzostwa Świata w Sheffield. Transmisja TV, stream online. Gdzie oglądać snooker live?

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

Mistrzostwa Świata w snookerze w Sheffield rozpoczną się 16 kwietnia i potrwają do 2 maja. Mecze będzie można oglądać w telewizji i internecie. Transmisja TV, stream online. Gdzie oglądać snooker na żywo?

W tym artykule dowiesz się o:

Mistrzostwa Świata w Sheffield na żywo, transmisja TV, steam online

Snookerowe pojedynki najlepszych zawodników na świecie będzie można oglądać na żywo w Sheffield od 16 kwietnia do 2 maja. Transmisja TV tego wydarzenia, codziennie na antenach Eurosport. Spotkania można będzie oglądać również w internecie. Stream online będzie dostępny w Eurosport Player. Relacje live z najciekawszych meczów w WP SportoweFakty.

Stuart Bingham broni tytułu mistrzowskiego

Od 16 kwietnia do 2 maja trwać będą Mistrzostwa Świata w snookerze w Shieffield. To największa i najbardziej prestiżowa impreza w tej dyscyplinie. Jest rozgrywana od 1977 roku w Crucible Theater. Zwycięzca całego turnieju otrzyma 330 tysięcy funtów, a pula nagród w całego przedsięwzięcia to ponad półtora miliona funtów.

Przed rokiem, tytuł mistrza świata wywalczył Stuart Bingham, który pokonał Shauna Murphy'ego 18:15. Taki obrót spraw był niemałą sensacją w środowisku. Snookerowi eksperci nie ukrywają, że obrona tytułu mistrzowskiego byłaby jeszcze większą niespodzianką, gdyż żaden z dotychczasowych czempionów tego nie dokonał.

Jak co roku, faworytem do końcowego triumfu będzie Ronnie O'Sullivan, który ma na swoim koncie pięć zwycięstw w mistrzostwach świata. Przed rokiem Anglik odpadł w ćwierćfinale po tym, jak przegrał z późniejszym triumfatorem imprezy.

Wszyscy kibice snookera mogą liczyć na obszerne relacje telewizyjne z Mistrzostw Świata w Sheffield. Na antenie Eurosport widzowie zobaczą około 135 godzin transmisji na żywo. Jeszcze więcej emocji, czeka w internecie. Więcej relacji live kibice obejrzą na platformie Eurosport Player, gdzie będzie można śledzić mecze rozgrywane na dwóch stołach.

Źródło artykułu: