Taniec z Gwiazdami: ogłoszono kolejną uczestniczkę. Fani na to czekali

Maja Włoszczowska przez lata rozpieszcza polskich fanów sportu i... ciągle w sporcie pozostanie. Teraz jednak w nieco innym wydaniu, bowiem sprawdzi się w "Tańcu z Gwiazdami", czym pochwaliła się fanom w mediach społecznościowych.

Artur Babicz
Artur Babicz
Maja Włoszczowska Facebook / Maja Włoszczowska
Nie ma wątpliwości, że Maja Włoszczowska to jeden z najlepszych polskich sportowców w XXI wieku. Zdobywała medale na wszystkich najważniejszych imprezach od mistrzostw świata i Europy, przez igrzyska europejskie, po igrzyska olimpijskie. Zresztą sposób w jakim zakończyła kolarską karierę jest imponujący, bowiem w ostatnim swoim starcie (w 2021 roku) sięgnęła po srebrny medal mistrzostw świata w maratonie w kolarstwie górskim (więcej TUTAJ).

Później mogliśmy oglądać Maję Włoszczowską czy to na amatorskich imprezach kolarskich czy to podczas największych imprez sportowych na świecie, gdzie bywała gościem honorowym. Jednak jak się okazuje, prawdziwy sportowiec nie może długo wytrzymać bez wyzwań. Tak się stało i tym razem.

Teraz jednak będzie to zupełnie inne wyzwanie. Fani będą mogli podziwiać kolarkę na tanecznym parkiecie podczas programu "Taniec z Gwiazdami". Sama zainteresowana w mediach społecznościowych przyznała, iż jest to dla niej realizacja marzeń.

ZOBACZ WIDEO: Pudzianowski pokazał swoje czerwone Porsche. Uśmiejesz się do łez
"Ahoj przygodo! Nie jestem pewna czy wiem na co się piszę… Ale kiedy jak nie teraz!?" - pisała Włoszczowska w mediach społecznościowych.

"Taniec z gwiazdami oglądałam jeszcze będąc na studiach i marzyłam wówczas o występie. Nigdy jednak sezon kolarski na to nie pozwalał. Dziękuję produkcji za zaproszenie! Timing idealny. Czas porozciągać przykurczone po karierze kolarskiej mięśnie" - dodała Maja Włoszczowska.

Kto jeszcze wystąpi w 13. edycji "Tańca z Gwiazdami"? Na ten moment nie jest znane pełne zestawienie gwiazd. Póki co, oprócz Włoszczowskiej potwierdzonym uczestnikiem jest detektyw Krzysztof Rutkowski.

Zobacz także: Gwiazda poprosiła Lewandowskiego o zdjęcie
Zobacz także: Jędrzejczyk oszołomiła fanów

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×