W takim stroju Lewandowskiego jeszcze nie widziałeś. To trzeba zobaczyć!

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Na zdjęciu: Robert Lewandowski
Instagram / Na zdjęciu: Robert Lewandowski
zdjęcie autora artykułu

Podróż w czasie? Dlaczego nie! Robert Lewandowski w wersji retro w barwach reprezentacji Polski? Dokładnie tak! I w takim stroju będzie można zobaczyć jego i całą naszą kadrę w najpopularniejszej piłkarskiej grze świata.

Reprezentanci Polski w piłce nożnej przenieśli się w czasie, co widać doskonale na filmiku ze specjalnej sesji zdjęciowej.

Robert Lewandowski miał na sobie szczególny strój. Była to koszulka z pierwszego międzypaństwowego meczu reprezentacji Polski przeciwko Węgrom, który odbył się w 1921 roku.

Zdjęcia z tej specjalnej sesji -->> Wyjątkowe stroje na 100-lecie PZPN. Kadrowicze w koszulkach retro

Poniższy filmik prezentuje zdjęcia z sesji, która odbyła się w 2019 roku przy okazji setnej rocznicy powstania PZPN. Udział wzięli w niej nie tylko Lewandowski, ale też np. Kamil Grosicki, Grzegorz Krychowiak, Wojciech Szczęsny czy Łukasz Fabiański.

Teraz na kanale "Łączy nas piłka" przekazano znakomitą informację dla fanów Biało-Czerwonych. Stroje retro naszej kadry pojawią się w popularnej grze FIFA 23.

"Koszulka retro reprezentacji Polski, która inspirowana jest koszulką biało-czerwonych z 1921 roku, pojawiła się w grze FIFA 23 dzięki współpracy EA oraz PZPN" - napisano.

W filmiku pokazano również, jak prezentuje się w grze "Lewy", jego "cieszynka" i stroje retro.

Zobacz także: Polacy wylecieli do Kataru. Zobacz, co wydarzyło się w trakcie ich lotu Kto wystąpi podczas ceremonii otwarcia mundialu w Katarze? Kolejna gwiazda odmówiła

ZOBACZ WIDEO: Mecz otwarcia na MŚ będzie już dla Polaków meczem o wszystko

Źródło artykułu: