Nagle dorwali się do mikrofonu. W kółko zadawali jedno pytanie! [WIDEO]

Kibice z Arabii Saudyjskiej mają swoje pięć minut po sensacyjnym zwycięstwie nad Argentyną na mundialu w Katarze. Fani z Bliskiego Wschodu zrobili furorę nawet... w południowokoreańskiej telewizji.

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Kibice Arabii Saudyjskiej w południowokoreańskiej TV podczas mistrzostw świata w Katarze Twitter / twitter.com/nocontextfooty / Kibice Arabii Saudyjskiej w południowokoreańskiej TV podczas mistrzostw świata w Katarze
Takiego wejścia z pewnością nie spodziewał się reporter południowokoreańskiej telewizji MBC. Podczas łączenia z Kataru jego wypowiedź przerwali kibice Arabii Saudyjskiej, którzy świętowali zwycięstwo nad Argentyną (2:1) w fazie grupowej mundialu.

Dziennikarz relacjonował wydarzenia w swoim języku, gdy nagle jeden z fanów w przeciwsłonecznych okularach przeprosił go i zaczął pytać po angielsku "Where is Messi?" (z tłum. "Gdzie jest Messi?").

Pytanie powtórzył kilkukrotnie, wymownie szukając Argentyńczyka, a nawet zaglądając reporterowi pod koszulę. W pewnym momencie przejął mikrofon i to samo pytanie zadał do kamery.

To nie był jednak koniec. Po chwili do dziennikarza podszedł kolejny kibic z Arabii Saudyjskiej. "Mam jedno pytanie. Gdzie jest Messi?" - pytał.

Oczywiście fani żartowali z największej gwiazdy reprezentacji Argentyny, która sensacyjnie przegrała z Arabią Saudyjską. Co prawda piłkarz PSG zdobył gola po rzucie karnym, ale po dwóch golach rywali nie potrafił wziąć gry na swoje barki. W kolejnym meczu Saudyjczycy zmierzą się z Polską (sobota, 24 listopada, godz. 14:00).

Wszystkie mecze obejrzysz na TVP 1 w Pilocie WP (link sponsorowany)
Czy Arabia Saudyjska wyjdzie z grupy na mundialu?