Tak zareagowali na wygraną Polaków. Przypomnieli niezwykłe zdjęcie
O zwycięstwie Polaków z Arabią Saudyjską (2:0) w Katarze mówił cały świat. Mundialowe szaleństwo ogarnęło nie tylko kibiców piłki nożnej. Niezwykły wpis zamieszczony został na profilu WTA.
Zespół Czesława Michniewicza zebrał mnóstwo gratulacji. Brawa za strzelonego gola otrzymał od FC Barcelony Lewandowski. W mediach społecznościowych zaroiło się także od wpisów osób niezwiązanych z piłką nożną.
W niezwykły sposób na sukces Biało-Czerwonych zareagowali prowadzący profil Women’s Tennis Association (WTA) na Twitterze.
Zamieszczono tam słynne zdjęcie, które wykonano po zakończeniu finału tegorocznego Rolanda Garrosa. Zobaczyć na nim można Igę Świątek w momencie, gdy dostrzegła na trybunach Roberta Lewandowskiego.
"Robercik!" - skomentowano krótko.
Kolejne powody do radości Polacy mogą mieć w środę. 30 listopada o godz. 20:00 zmierzą się z reprezentacją Argentyny. Kibice czekają już na pojedynek Roberta Lewandowskiego z Lionelem Messim.
ROBERCIK!! #FIFAWorldCup https://t.co/lEeVUOhqAM
— wta (@WTA) November 26, 2022
Czytaj także:
- Co za słowa! Legenda futbolu skomentowała występ "Lewego"
- Łowca rekordów! "Lewy" przebił Latę
Mecze Igi Świątek oglądaj w CANAL+ oraz w serwisie canalplus.com
-
Luśka. Zgłoś komentarz
Co łączy WTA i FIFA? W obu tych konstelacjach najjaśniej świecą Biało-Czerwone gwiazdy. Brawo Iga*! Brawo Robert*! :)) -
Nowy ślask Zgłoś komentarz
Podniecają sie wszyscy jakby ograli mistrzów swiata poloki wyluzujcie -
Miro102 Zgłoś komentarz
Lewandowski jest zawodnikiem doskonale wiedzącym o co chodzi w footballu, gra mądrze i efektywnie. Natomiast Messi jest zawodnikiem grającym efektownie, krótko prowadzącym piłkę z dobrze wyważoną nogą. Jeśli chodzi o strzelone bramki, obaj są genialni, jednak moim zdaniem więcej korzyści z gry na dzień dzisiejszy daje Lewy. Bądźmy szczerzy większość naszej reprezentacji to piłkarze klasy światowej ... Lewandowski (Barcelona), Milik(Juventus), Zieliński(Napoli), Cash(Aston Villa), Szczęsny(Juventus), Zalewski(Roma), Bereszyński(Sampdoria), Glik(Benevento), Grosicki(Pogoń), Szymański(Feyenoord). Dajmy im naszą wiarę i zaufanie, bo to nasze chłopaki, którym czasami brakuje wiary we własne umiejętności i nie słusznie! Wierzmy w nich, a będzie dobrze. -
Gzikowski Ireneusz Zgłoś komentarz
Tylko tyle, że ta fotka jest stara. -
Abdul Wisimulaha Zgłoś komentarz
To zdjęcie rzeczywiście jest przepiękne. Dwoje naszych polskich cudownych ambasadorów.