Szpilka nie gryzł się w język przed walką wieczoru na Fame MMA. "Nie jest gościem z pierwszej łapanki"

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Szpilka i Łaszczyk
Materiały prasowe / Szpilka i Łaszczyk
zdjęcie autora artykułu

W walce wieczoru Fame MMA 17 zmierzą się Kamil Łaszczyk i Amadeusz "Ferrari" Roślik. Artur Szpilka nie ma żadnych wątpliwości. - To prosta ideologia. Łaszczyk wygra, bez większego problemu - mówi w rozmowie z "Super Expressem".

Federacja Fame MMA ściąga do siebie coraz większe gwiazdy zawodowego sportu. Byli już Norman Parke, Borys Mańkowski czy Marcin Wrzosek. Natomiast już na najbliższej gali, 3 lutego, w walce wieczoru wystąpi jeden z najlepszych pięściarzy w Polsce, czyli Kamil Łaszczyk (30-0, 11 KO).

Jego rywalem będzie jeden z najbardziej znanych freak fighterów w Polsce - Amadeusz Roślik. Popularny "Ferrari" słynie z wielu kontrowersji. Teraz podejmie się największego wyzwania w sportowej karierze, czyli zmierzy się z profesjonalnym zawodnikiem sportów walki.

Głos przed tym starciem zabrał Artur Szpilka. W rozmowie z "Super Expressem" zdradził, że zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest Łaszczyk, jeden z lepszych polskich pięściarzy, którego reprezentuje Mateusz Borek (będzie go wspierał podczas walki).

ZOBACZ WIDEO: Gorące komentarze w sieci po hicie KSW. Mamy odpowiedź Radka Paczuskiego

- Dla mnie to jest bardzo prosta ideologia. Łaszczyk wygra z "Ferrarim". Wydaje mi się, że bez większego problemu. Co prawda to jest jego debiut w MMA, a "Ferrari" już się w tej formule bił. Łaszczyk to nie jest gościu z pierwszej łapanki. Na pewno ta waga będzie robić różnicę, ale oczywiście kibicuję bardzo mocno Łaszczykowi. Liczę, że skopie mu du** - powiedział Szpilka.

Podobnego zdania są również bukmacherzy, którzy na wygraną Łaszczyka oferują kurs 1,42. Natomiast w przypadku zwycięstwa "Ferrariego" to ten mnożnik wynosi aż 2,5.

Całe wydarzenie wywołuje wielkie emocje, w karcie walk nie brakuje bowiem nazwisk, które elektryzują kibiców. Dostęp do gali można wykupić w formacie PPV. Na widzów czekają dwa pakiety - BASIC w cenie 34,99 zł i PREMIUM w cenie 39,99 zł.

Przeczytaj także: Spore wzmocnienie Jagiellonii. Reprezentant Czech zagra w Ekstraklasie Bramkarz Lecha kompletnie zaskoczony. Tym golem Miedź zapewniła sobie remis

Źródło artykułu: WP SportoweFakty