"O mój Boże!". Miss mundialu odsłoniła naprawdę dużo

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / oficjalny profil / Ivana Knoll
Instagram / oficjalny profil / Ivana Knoll
zdjęcie autora artykułu

Powiedzieć, że Ivana Knoll nie daje o sobie zapomnieć, to jakby nic nie powiedzieć. 30-letnia miss mundialu ponownie rozgrzała swoich fanów do czerwoności publikując zdjęcia w skąpym, bardzo odważnym bikini.

W tym artykule dowiesz się o:

Katar dał jej rozgłos

Ivana Knoll podczas piłkarskich MŚ 2022 osiągnęła sukces medialny nie mniejszy od tego sportowego reprezentacji Argentyny, która sięgnęła po tytuł. Fankę Chorwatów okrzyknięto "miss mundialu".

ZOBACZ WIDEO: Gorące komentarze w sieci po hicie KSW. Mamy odpowiedź Radka Paczuskiego

[nextpage]

Fani... nadal szaleją

Modelka od tego czasu tylko zyskuje na popularności, a jej konto na Instagramie obserwuje już ponad 3,5 mln fanów (stan na 9 lutego). I Knoll doskonale wie, co działa na nich najlepiej.

Zobacz także: "Medialna bomba". Piłkarska WAG poprowadzi słynny program[nextpage]

Zrobiło się gorąco

W najnowszej serii zdjęć, którą opublikowała w sieci, Knoll postanowiła zrzucić ubrania i pokazać się w skąpym bikini, które odsłoniło wszystkie jej wdzięki. Ostatnie zdjęcie szybko zebrało ponad 100 tys. serduszek.[nextpage]

To mówi wszystko

"Bomba", "O mój Boże, jesteś piękna", "Śnię o Tobie", "Robi się coraz bardziej gorąco" - pisali zachwyceni internauci pod najnowszą publikacją.[nextpage]

Odsłaniała za dużo?

Wracając do mundialu w Katarze, to miejscowi mieli dużo pretensji do Knoll o to, że odsłania za dużo. Jej kreacje były odważne, ale w żaden sposób nie równały się z tym, ile influencerka odsłania w sieci.

Zobacz także: Okrzyknięto ją najseksowniejszą tenisistką świata. Tylko zobacz te fotki[nextpage]

Lajki lecą setkami tysięcy

Jej odważne publikacje "zbierają" regularnie po 300-400 tys. lajków. Co więcej jest też właścicielką firmy, która szyje m.in. stroje kąpielowe, a ich przewodnim wzorem jest popularna, chorwacka krata czerwono-biała.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty