Wielki Bu w mocnych słowach o Denisie Załęckim. "Wszyscy mają go za klauna"

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Aleksandra Sędek / Na zdjęciu: Denis Załęcki
Materiały prasowe / Aleksandra Sędek / Na zdjęciu: Denis Załęcki
zdjęcie autora artykułu

W ostatnim czasie Denis Załęcki zanotował trzy porażki z rzędu na freak fightowej gali High League. Na "Bad Boya" wylała się ogromna fala krytyki, a sam Denis nie chciał komentować swojej ostatniej porażki.

W tym artykule dowiesz się o:

Patryk "Wielki Bu" Masiak nie pierwszy raz w ostrych słowach wypowiedział się o Denisie Załęckim. W ostatnim wywiadzie dla Antyfaktów wyjawił co o Załęckim myśli środowisko kibicowskie oraz oskarżył Denisa, że swoją karierę zbudował na kłamstwie. - Tyle maglowania super Denisa, który przegrywa z "najlepszymi", a wychodzi na to, że tak naprawdę przegra z każdym. Cudem wygrał z Alanem, co teraz różnie by mogło się ułożyć. - powiedział "Wielki Bu".

Podczas wywiadu poruszył również temat kibiców, którzy - jak skomentował - mają Załęckiego za klauna.

- On się zawsze powołuje na jakieś tajemne środowiska, sztywne głosy zza ściany, że ktoś mu mówi. Tak naprawdę wszyscy się z niego śmieją i się śmiali. - wypalił.

ZOBACZ WIDEO: Michał Materla rozmawia z KSW. Do takiej walki może dojść na PGE Narodowym

Przeszłość Denisa Załęckiego Ostatnie miesiące to z pewnością trudny okres dla Denisa, jednak należy pamiętać, że "Bad Boy" ma za sobą nie jedną wygraną. Świetnie radził sobie na gali GROMDA gdzie bez problemu dotarł do finału, w którym jednak musiał uznać wyższość swojego przeciwnika. Na gali High League 2 rozprawił się z Alanem Kwiecińskim w formule Kickboxingu.

Z dnia na dzień zdobył kilkanaście tysięcy obserwujących. Obecnie ma ich ponad 200 tysięcy. Świetna dyspozycja w oktagonie, którą prezentował, przyciągała mu nowych przeciwników. Pewien czas temu wdał się w konflikt z Kasjuszem Życińskim znanym jako "Don Kasjo", który porównywał Denisa do Marcina Najmana.

- Nie mogą nam rosnąć kolejni "Najmani", bo będą się w innych krajach śmiali z nas, jak będziemy tolerować takie zachowania. Wychodzi po niemałe pieniądze, bardzo duże w porównaniu do zawodowych walk i odp.....a taką manianę. - skomentował "Don Kasjo".

Denis Załęcki po ostatnim przegranym pojedynku na High League 6, postanowił odpocząć od internetu i nie odpowiada na komentarze bezpośrednio uderzające w jego osobę. Możemy się spodziewać, że popularny "Bad Boy" powróci do oktagonu, jak tylko wyleczy swoją kontuzję, którą tłumaczył swoje ostanie porażki.

Czytaj więcej: Znamy main event Fame MMA 18 Wielka przemiana polskiego boksera

Źródło artykułu: WP SportoweFakty