Uroczy widok. Tak Justyna Kowalczyk-Tekieli spędza święta

Justyna Kowalczyk-Tekieli święta spędza poza Polską, ale świątecznych akcentów podczas podróży nie brakuje. Na Instagramie zamieściła życzenia i fotkę syna.

DP
Justyna Kowalczyk Instagram / justyna.kowalczyk.tekieli / Na zdjęciu: Justyna Kowalczyk
Kilka dni temu Justyna Kowalczyk-Tekieli pochwaliła się na Instagramie, że po raz pierwszy po przerwie macierzyńskiej wspięła się na szczyt liczący ponad 4000 metrów nad poziomem morza.

Była już sportsmenka zdobyła wraz z mężem Langginhorn. Jeszcze niedawno cała rodzina była w Laponii, ale teraz przeniosła się do Szwajcarii.

W Saas-Grund Kowalczyk-Tekieli zamieściła fotkę syna. Hugo przyszedł na świat 2 września 2021 roku i często gości na Instagramie mistrzyni olimpijskiej. Tym razem został "złapany" na zdjęciu w momencie, kiedy zdobił pisanki.

"Dobrych Świąt!" - napisała Justyna Kowalczyk-Tekieli pod fotką. Nie wiadomo, czy to koniec górskich wędrówek, ale pewne jest, że rodzina spędza wspólnie święta.

Czytaj też: Może zostać miss UFC. Wygląda obłędnie Tego im zazdrości. "Cały mój świat to moje dziewczynki" ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: On się nic nie zmienia. Ronaldinho nadal czaruje
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×