Działo się podczas pierwszej konferencji Fame MMA 18! Ochrona miała dużo roboty

Pierwsza konferencja przed galą Fame MMA 18 nie obyła się bez awantur. Już na starcie Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk zaatakował Natana "Pierzastego" Marconia.

Łukasz Kukuczka
Łukasz Kukuczka
Dariusz Kaźmierczuk YouTube / Na zdjęciu: Dariusz Kaźmierczuk
Ostatnia wygrana z pewnością mocno podbudowała Dariusza Kaźmierczuka, który na kolejnej gali chce pójść za ciosem. Podczas spotkania twarzą w twarz "Daro Lew" nie wytrzymał i spoliczkował "Pierzastego". Jak tłumaczył po konferencji, Natan Marcoń dostał za przekleństwa, które wypowiedział w stosunku do niego w obecności widza, zadającego pytanie.

- Granica została przekroczona u mnie i postanowiłem, że muszę go pokarać ojcowskim liściem - skomentował "Daro Lew" dla portalu mma.pl

Podczas konferencji zaiskrzyło pomiędzy Michałem Pasternakiem z Piotrem Szeligą. Ten pierwszy, już od 2012 roku jest zawodnikiem sportów walki. "Szeli" natomiast po ostatniej wygranej z Marcinem Wrzoskiem, będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony.

Pomiędzy Pasternakiem, a Szeligą nie zabrakło ostrych potyczek słownych już przed samą konferencją. "Wampir" nagrał materiał promujący jego debiut w Fame MMA. Na filmie zapowiedział, że zamierza zrobić porządek we freak fightach. Po swoim panelu podczas udzielania wywiadu starł się również z Alanem Kwiecińskim.

ZOBACZ WIDEO: Michał Materla rozmawia z KSW. Do takiej walki może dojść na PGE Narodowym

- Kieruj personalnie - mówił do Kwiecińskiego. - Ja wiem lepiej co znaczą słowa niż ty. Wiem, co to znaczy "ciągnij się", "pruje się" - powiedział Pasternak.

Federacja Fame MMA ogłosiła również kolejne zestawienie. Alan Kwieciński 20 maja stanie przed wielkim wyzwaniem. Jego rywalem będzie Tomasz Gromadzki "Zadyma" czyli zawodnik, który słynie z walk na gołe pięści w GROMDZIE.

Cała karta walk Fame MMA 18:

Marcin Dubiel - Amadeusz "Ferrari" Roślik
Kacper Crusher Błoński - Amadeusz "Ferrari" Roślik
Marta "Linkimaster" Linkiewicz - Ewa 'Kleo' Brodnicka
Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka - Arkadiusz Tańcula
Piotr "Szeli" Szeliga - Michał Pasternak
Dawid "Dzinold" Rzeźnik" - Robert "Sutonator" Pasut
Natan Marcoń - Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk
Elizabeth "Lizi" Anorue - Dominika Rybak
Michał Spysiński - Jakub "Paramaxil" Frączek
Tomasz Gromadzki - Alan Kwieciński

Czytaj więcej:
Znamy całą kartę walk Fame MMA 18!
To byłaby największa gala w historii boksu.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×