Była członkini "Ekipy" miała wypadek. Auto dachowało

W miniony weekend odbyło się wydarzenie Speed Games. Udział w nim wzięli popularni youtuberzy i influencerzy. Dla Marty Błoch, znanej w internecie jako "Murcix" wyścig skończył się dachowaniem.

JF
auto na dachu / Marta Błoch Instagram / Na zdjęciu: auto na dachu / Marta Błoch
W internecie Marta Błoch jest kojarzona głównie z "Ekipą" Karola "Friz'a" Wiśniewskiego. Jakiś czas temu "Murcix" rozpoczęła działalność na własną rękę. Stało się to w momencie, gdy większość członków tamtej grupy pokłóciła się z założycielem.

Obecnie Błoch zajmuje się tworzeniem filmów na platformie Youtube. Ponadto działa aktywnie na Instagramie, gdzie możemy zobaczyć jej wiele profesjonalnych zdjęć, a także oglądać relacje, które przedstawiają jej życie.

W miniony weekend "Murcix" zdecydowała się na start w wydarzeniu Speed Games. Doszło w nim do wyścigu, w którym wzięli udział popularni youtuberzy i influencerzy. Jednak rywalizacja nie skończyła się dla niej dobrze.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Miss Euro szaleje! "Mamba na koniec"

W pewnym momencie w jej auto uderzyło inne, które spowodowało wypadek. Dla Błoch skończyło się to fatalnie, bowiem samochód z nią w środku dachował. Na całe szczęście do wszystkiego doszło przy małej prędkości, a ponadto "Murcix" miała założony kask.

Ostatecznie skończyło się tylko na strachu. Komentator zawodów szybko przekazał, że z influencerką i jej instruktorem wszystko jest w porządku. Błoch opublikowała także relacje na Instagramie, w której przyznała, że nie stało jej się nic groźnego. Narzekała jedynie na ból biodra.

"Z uwagi na wczorajsze zdarzenie na torze podjęliśmy decyzje o wprowadzeniu zmian w formacie wydarzenia. Od kolejnej edycji Speed Games skupimy się tylko na promocji bezpiecznej jazdy wśród zaproszonych gwiazd i influencerów, pozostawiając sportową rywalizację profesjonalnym zawodnikom Driftingowych Mistrzostw Polski" - napisał w niedzielę organizator, odnosząc się do sobotniego zdarzenia.
(fot. www.instagram.com/stories/speed_games_poland) (fot. www.instagram.com/stories/speed_games_poland)
(fot. tiktok.com/@kamil_szymczak) (fot. tiktok.com/@kamil_szymczak)

Przeczytaj także:
"Dziki chaos". Potężna bijatyka z policją (WIDEO)

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×