Tak Linetty odpoczywa po meczu z Mołdawią

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Massimo Insabato/Mondadori Portfolio / Na zdjęciu: Karol Linetty
Getty Images / Massimo Insabato/Mondadori Portfolio / Na zdjęciu: Karol Linetty

Opadł kurz po blamażu reprezentacji Polski z Mołdawią, a piłkarze udali się na urlopy po ciężkim sezonie. Na daleki wyjazd zdecydował się pomocnik Biało-Czerwonych, Karol Linetty.

Wtorek był szokującym przeżyciem dla piłkarzy i kibiców reprezentacji Polski. Biało-Czerwoni prowadzili do przerwy z reprezentacją Mołdawii 2:0, ale w drugiej połowie dali sobie strzelić trzy gole i przegrali ostatecznie w Kiszyniowie 2:3. Tym samym Biało-Czerwoni wykonali krok wstecz w eliminacjach do Euro 2024 i spadli na czwarte miejsce w tabeli Grupy E.

Karol Linetty uczestniczył w tym spotkaniu od 83. minuty. Niedługo po jego wejściu na boisko gospodarze wywalczyli zwycięskie trafienie.

Po meczu z Mołdawią zgrupowanie reprezentacji Polski dobiegło końca, a piłkarze mogli się udać na odpoczynek po trudnym sezonie. Linetty zdecydował się polecieć za Atlantyk.

Na swoim profilu na Instagramie piłkarz zamieścił relację, jak wspólnie ze swoją partnerką Wiolettą zwiedza Nowy Jork. Nie mogło oczywiście zabraknąć zdjęcia pomocnika Torino na słynnym Times Square.

Piłkarze nie będą mieli zbyt długiego urlopu. Już za parę tygodni rozpoczną się treningi i przygotowania do kolejnego sezonu klubowego. Kolejne mecze reprezentacji Polski we wrześniu. Wówczas Biało-Czerwoni zmierzą się wówczas u siebie z Wyspami Owczymi oraz zagrają na wyjeździe z Albanią.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty