Szalony pomysł Joanny Jędrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk zakończyła karierę w MMA, ale wcale to nie oznacza jej pożegnania ze światem sportu. - Chcę pojechać w Rajdzie Dakar - wyznała w rozmowie z Łukaszem Kadziewiczem w podcaście "W Cieniu Sportu".

AD
Joanna Jędrzejczyk Getty Images / Yong Teck Lim / Na zdjęciu: Joanna Jędrzejczyk
W świecie sportów walki Joanna Jędrzejczyk jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci z naszego kraju. Mistrzyni z Polski kilkukrotnie na przestrzeni swojej kariery zdobywała pas UFC.

35-latka w ubiegłym roku zakończyła jednak swoją karierę w MMA i przeszła na sportową emeryturę. Nie oznacza to jednak u niej całkowitego pożegnania ze sportem. O swoich planach opowiedziała w rozmowie z Łukaszem Kadziewiczem w podcaście "W cieniu sportu" dla "Przeglądu Sportowego".

- Chcę pojechać w Rajdzie Dakar. Miałam się uczyć w tym roku, jednak z powodu barku mam duże kłopoty z prowadzeniem auta w codziennym życiu - wyznała była sportsmenka.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: popisy córki gwiazdy tenisa

Joanna Jędrzejczyk nie byłaby pierwszą osobą z polskiego świata sportu, która spróbowałaby swoich sił w Rajdzie Dakar. Wcześniej na taki ruch zdecydował się m.in. Adam Małysz.

Nie jest to jednak jedynie marzenie Polki. - Od dłuższego czasu krąży we mnie chęć latania. Mam znajomych, którzy robią kurs na pilota. Nie wiem, czy też tego nie zrobię - wyznała.

Czytaj więcej:
Na spotkaniu z Gollobem pojawił się Najman. Tak tłumaczy się burmistrz Wielunia

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×