Ale wpadka w NBA. Pomylił kosze i jeszcze zrobił wsad [WIDEO]

Podczas jednego ze spotkań Ligi Letniej w NBA doszło do niecodziennej sytuacji. Marcus Bingham Jr w pewnym momencie zupełnie pomylił kosze. Efekt był komiczny.

PS
Wpadka koszykarza NBA Twitter / BleacherReport / Wpadka koszykarza NBA
Liga Letnia w NBA to rozgrywki, w których zespoły rzadziej przywiązują uwagę do wyników, a ważniejsze jest szlifowanie graczy, mających w przyszłości stanowić o sile drużyny. Podczas rywalizacji młodych koszykarzy nie brakuje czasem bardziej chaotycznej gry, ale tego, co wydarzyło się w spotkaniu Dallas Mavericks z Indiana Pacers nie spodziewał się chyba nikt.

Pod koniec czwartej kwarty, kiedy Mavericks prowadzili 104:78, Marcus Bingham Jr otrzymał podanie od kolegi z drużyny i nagle zaczął biec w przeciwną stronę, w kierunku własnego kosza. Sędziowie odgwizdali błąd przekroczenia połowy, ale środkowy i tak się nie zatrzymał, wykonując efektowny wsad.

Trener letniej ligi Dallas Mavericks, Jared Dudley, zadał podopiecznemu jedno zasadne pytanie, które można zadać w takim momencie: "Co ty robisz?".

Bingham Jr takim zachowaniem z pewnością oddalił się w walce o miejsce w składzie Mavs na sezon 2023/24. W całym spotkaniu zagrał niespełna cztery minuty i w tym czasie nie zdobył ani jednego punktu. "Popisał się" za to spektakularną akcją, która będzie mu zapamiętana na długo.