Dziennikarka TVP wyglądała zjawiskowo. To ona skradła show na Clout MMA 1

Sylwia Dekiert wystąpiła w studiu sobotniej gali Clout MMA 1. Prezenterka TVP Sport zachwyciła odważną stylizacją. Miała swojego faworyta.

PB
Sylwia Dekiert YouTube / CLOUT MMA / Na zdjęciu: Sylwia Dekiert
Sylwia Dekiert, dziennikarka sportowa i prezenterka TVP Sport, przyjęła zaproszenie do studia Clout MMA 1. Sobotnia (5 sierpnia) gala typu "freak fight" w Warszawie (relacja TUTAJ) wywołała ogromne zainteresowanie fanów i mediów.

44-letnia Dekiert wystąpiła w czarnej kreacji, która podkreślała jej kobiece atrybuty. Prezentowała się znakomicie (patrz skan poniżej).

- Ja oczywiście najbardziej czekam na Andrzeja Fonfarę (jego rywalem był Marcin Najman - przyp. red.), ale jestem pod wrażeniem tego, jak ta gala jest zorganizowana. Pod wrażeniem liczby kamer, oświetlenia, nagłośnienia, efektów, światła... No, naprawdę "wow" - powiedziała w studiu sobotniej gali Clout MMA 1 Dekiert.

Dziennikarka TVP Sport zdradziła, że po raz pierwszy była gościem gali "freak fight".

- Jeżeli chodzi o zawodnika, na którego występ czekam najbardziej, to Fonfara, u którego byłam w 2018 r. w Chicago. Zrobiłam o nim dokument. I to był jeszcze czas, kiedy Andrzej miał nadzieję na kontynuowanie kariery. Wyszło jak wyszło. W lutym 2019 r. on stwierdził, że już nie ma tego zapału, tej iskry, adrenaliny. Jak się okazuje, dziś tę iskrę w oktagonie znalazł - podsumowała Dekiert.

YouTube/CLOUT MMA YouTube/CLOUT MMA

Zobacz:
Uśpił czujność rywala i potężnie zaatakował. Co za cios Sobierajskiego

ZOBACZ WIDEO: Mieczkowski prosto z mostu po KSW: byłem w szoku
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×