Lewandowska otworzyła się na temat związku. To była trudna decyzja

Anna i Robert Lewandowscy są wręcz nierozłączni. Żona piłkarza w rozmowie z portalem interia.pl przyznała, że w pierwszych latach związku musiała być gotowa na poświęcenia.

RS
Robert i Anna Lewandowscy Instagram / oficjalny profil Anny Lewandowskiej / Na zdjęciu: Robert i Anna Lewandowscy
Poznali się w młodym wieku i niezmiennie tworzą szczęśliwe małżeństwo. Anna Lewandowska wywarła duży wpływ na karierę sportową męża. Mówiło się nawet, że miała sporo do powiedzenia przy jego transferze do FC Barcelony.

Przeprowadzka ze stolicy Bawarii do Katalonii wyszła im na dobre. Kapitan reprezentacji Polski znakomicie prezentuje się na piłkarskiej murawie, natomiast jego małżonka regularnie organizuje treningi dla swoich fanów.

Lewandowska gościła na drugim Międzynarodowym Kongresie Kobiet w Sporcie w Hiszpanii. W rozmowie z dziennikarzami wyznała, że postanowiła zrezygnować z kariery sportowej.

- Trenowałam przez wiele lat, byłam reprezentantką Polski w karate. Natomiast w pewnym momencie, kiedy poznałam męża, zrezygnowałam z bycia zawodowym sportowcem i zdecydowałam, że przeprowadzę się z moim mężem za granicę, gdzie będę go wspierała. Przeprowadziłam się, rezygnując ze startów w zawodach z orzełkiem na piersi - serwis interia.pl cytuje słowa żony Roberta Lewandowskiego.

Warto przypomnieć, że Lewandowska wielokrotnie występowała na mistrzostwach świata, Europy i Polski w karate tradycyjnym. Łącznie zdobyła 38 medali.

ZOBACZ WIDEO: To nie jest tylko problem trenera

Czytaj więcej:
Tajemniczy wpis Barcelony. Pokazali zdjęcie Roberta Lewandowskiego
Kawa i deser. Probierz zabrał głos w wyjątkowym dniu

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×