"Jetlag nie dotyka". Zabawna scena w autokarze z polskimi siatkarzami

Film zamieszczony na InstaStories Polskiej Siatkówki wywołuje uśmiech. W roli głównej wystąpili Łukasz Kaczmarek i... Chińczyk.

PB
polscy siatkarze, na małym foto: scena z Łukaszem Kaczmarkiem z autobusu kadry Instagram / CEV/ www.instagram.com/stories/polskasiatkowka_official / Na zdjęciu: polscy siatkarze, na małym foto: scena z Łukaszem Kaczmarkiem z autobusu kadry
W sobotę (30 września, początek o godz. 10:00 czasu środkowoeuropejskiego) meczem z Belgami reprezentacja Polski w siatkówce mężczyzn rozpocznie Olimpijski Turniej Kwalifikacyjny do IO Paryż 2024.

W relacji na InstaStories Polskiej Siatkówki (oficjalne konto Polskiego Związku Piłki Siatkowej) zamieszczono migawkę z autokaru, którym podróżowali w Państwie Środka kadrowicze Nikoli Grbicia.

Na szczególną uwagę zasługuje scena z Łukaszem Kaczmarkiem, siedzącym z tyłu pojazdu. Na filmie (patrz skan poniżej) widzimy chińskiego przedstawiciela organizatora turnieju, który zajmuje się ekipą Biało-Czerwonych.

Mężczyzna podczas jazdy zasnął na ramieniu polskiego siatkarza. Kaczmarek był jednak niewzruszony całą sytuacją i spokojnie podziwiał widoki z okna autobusu. "Jetlag nie dotyka" - skomentowano na profilu Polskiej Siatkówki.

W Chinach Polaków czeka łącznie siedem meczów. Szczegółowy terminarz znajdziesz -->> TUTAJ.

www.instagram.com/stories/polskasiatkowka_official www.instagram.com/stories/polskasiatkowka_official

Zobacz:
"Turbulencje przy starcie". Tak Polacy dotarli do Chin

ZOBACZ WIDEO: Pod Siatką. Jedziemy na IO! Zobacz kulisy wielkiego meczu
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×