Nowa miss kadry pokazała się w bikini

Od pewnego czasu Martyna Chodorowska jest uważana za nową miss kadry. Kibicka pokazała w mediach społecznościowych, gdzie spędza wakacje. Opublikowała wyjątkowe zdjęcie.

DF
Martyna Chodorowska Instagram / martynachodorowska / Na zdjęciu: Martyna Chodorowska
Głośno o Martynie Chodorowskiej zrobiło się w czerwcu. Wówczas była obecna na meczu reprezentacji Polski w piłce nożnej, kiedy rywalizowała ona z Niemcami. Spotkanie zakończyło się sukcesem naszych piłkarzy, którzy zwyciężyli 1:0. Można powiedzieć, że wygrała też Chodorowska, która zyskała pseudonim "nowa miss kadry" i stała się bardzo popularna.

Później siedziała na trybunach także podczas spotkania Polaków z Mołdawią w Kiszyniowie. Nie zabrakło jej również na widowni na meczu z Wyspami Owczymi.

Chodorowska zachwyca swoją urodą. Niedawno poinformowała, że przyjęła oświadczyny od swojego partnera.

Jako że w mediach społecznościowych influencerkę śledzi coraz więcej internautów, to panuje wielkie oczekiwanie na to, co Chodorowska będzie wrzucać do sieci.

"Trochę słońca w ten pochmurny dzień" - napisała na Instagramie, załączając fotografię w bikini. To wersja, w której nie widujemy jej zbyt często. Obecnie influencerka przebywa na wakacjach w Albanii.

Czytaj także:
Ogromna różnica wieku. Żona znanego trenera zachwyca

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: przyjrzyj się dokładnie. Skradła show w centrum miasta
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×