Słynna modelka rzuciła Neymara! Ujawniono powód

Dopiero cieszyli się narodzinami córeczki. Minęło kilka tygodni i Bruna Biancardi zdradziła, że nie jest już w związku z brazylijskim piłkarzem Neymarem. Co zmusiło piękną WAG do podjęcia decyzji o rozstaniu?

Krzysztof Kaczmarczyk
Krzysztof Kaczmarczyk
Neymar i Bruna Biancardi Instagram / Neymar i Bruna Biancardi
Powodem jest modelka OnlyFans Aline Farias, która ujawniła wiadomości, jakie otrzymywała od Neymara. Brazylijczyk wszystkiemu zaprzecza. Jak się broni?

"To sprawa prywatna, ale ponieważ na co dzień jestem narażona na sensacje, domysły i żarty, informuję, że nie jestem w związku" - oznajmiła w mediach społecznościowych Bruna Biancardi.

Dodała, że jedyne, co łączy ją z Neymarem, to fakt, że są rodzicami malutkiej Mavie.

Biancardi dodała, że ma nadzieję, iż jej jasne stanowisko sprawi, że będzie miała spokój w kwestii nieustających pytań o jej relację z Brazylijczykiem.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Bajeczne wakacje. Tak wypoczywa rywalka Świątek

Co na to sam Neymar? Jak podchodzi do sprawy rzekomego flirtu z Aline Farias? 31-letni piłkarz twierdzi, że to stara sprawa. "Pokaż datę... to było lata temu" - odpisał w swoich mediach społecznościowych na oskarżenia.

W opublikowanych wiadomościach widać, jak Neymar miał pytać modelkę, gdzie znajdzie jej nagie zdjęcia. Nawet, gdy wysłała mu link, Brazylijczyk nadal miał jednak problemy, żeby wejść do bazy, na co Farias zaproponowała, że chętnie go nauczy, jak to zrobić i jak się zalogować do serwisu.

Warto tutaj dodać, że gdy Biancardi była w ciąży piłkarz miał zostać przyłapany na zabawie z dwoma kobietami podczas jednej z imprez w nocnym klubie w Barcelonie.

"Jestem świadoma tego, co się stało i po raz kolejny jestem zawiedziona, ale to już końcowy etap ciąży. Moja troska skupia się na mojej córce i tylko o tym w tej chwili będę myśleć" - napisała wówczas.

Teraz miarka się już jednak przebrała. To również kolejne problemy dla gracza arabskiego Al-Hilal FC, który w październiku doznał poważnej kontuzji kolana i czeka go ok. 8 miesięcy przerwy w grze.

Zobacz także:
Co tam się wydarzyło? Ukochana Milika pokazała zdjęcia
Nagle zniknęła z TVP. Urodziła dziecko znanemu w Polsce sportowcowi

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×