Żona Gortata w Szwajcarii. Tylko spójrz, kto jej towarzyszył

Żaneta Gortat-Stanisławska sporo podróżuje i pamiątkami z wyjazdów w postaci zdjęć chwali się na Instagramie. Do Szwajcarii nie zawitała jednak sama.

DP
Żaneta Gortat-Stanisławska Instagram / Na zdjęciu: Żaneta Gortat-Stanisławska
"Są takie wydarzenia, które - przeżyte wspólnie - muszą się zakończyć przyjaźnią... „ a nam wciąż rośnie lista tych wspaniałych miejsc i wartościowego, wspólnego kobiecego czasu" - napisała Żaneta Gortat-Stanisławska, zamieszczając zdjęcie na tle jeziora Lugano.

Mogłoby się wydawać, że zdjęcie nie jest nowe, bowiem jest piękna pogoda, a żona byłego koszykarza NBA nie ma na sobie nawet kurtki. Jednak po prostu w Lugano jest ponad 10 stopni Celsjusza więcej niż w Polsce, gdzie aura jest zupełnie inna.

Gortat-Stanisławska do Szwajcarii nie wybrała się sama. Towarzyszy jej Ewa Chodakowska, jedna z najbardziej popularnych fitnesek w Polsce. Nie jest to pierwsza wspólna wyprawa pań, w tym roku były już razem m.in. we Włoszech i Grecji.

Marcin Gortat i jego ukochana poznali się w 2019 roku, a ślub wzięli wiosną 2021 roku. Stanisławska-Gortat jest wykładowcą akademickim i ekspertką w branży beauty. Pracuje też jako trenerka biznesu oraz prowadzi szkolenia dot. marketingu i zarządzania.

Czytaj też:
Słynna sieciówka wkracza do Polski. Będzie hit?
Pytanie o córkę padało bardzo często. Małysz postanowił w końcu odpowiedzieć

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Bajeczne wakacje. Tak wypoczywa rywalka Świątek
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×