"Dotychczas tak nie było". Zaskakujące wieści ws. relacji Pique z Shakirą

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Na zdjęciu: Shakira i Gerard Pique
Getty Images / Na zdjęciu: Shakira i Gerard Pique
zdjęcie autora artykułu

Część fanów Shakiry i Gerard Pique nadal śledzi ich życie już po rozstaniu. Wielu zaskoczą informacje podane przez dziennikarkę Lorenę Vazquez, która przekazała, że relacja obu celebrytów wyraźnie się ociepliła.

W tym artykule dowiesz się o:

W czerwcu 2022 roku świat obiegła wiadomość o rozstaniu Shakiry i Gerarda Pique. Powodem takiego obrotu spraw miała być niewierność byłego piłkarza. Piosenkarka nagrała nawet piosenkę, która uderzyła w 36-latka oraz jego nową partnerkę Clarę Chię Martii.

Dodatkowo byli partnerzy pokłócili się w sprawie opieki nad dziećmi. W skrócie - ich relacja z boku wyglądała naprawdę źle. Dziennikarka Lorena Vazquez przekazała, iż doszło jednak do zauważalnego przełomu. Stosunki miały znacznie się ocieplić.

- Teraz praktycznie normalnie rozmawiają ze sobą, a dotychczas tak nie było - stwierdziła Vazguez, cytowana przez "Mundo Deportivo".

- Są w stanie dojść do porozumienia bez zbędnych nerwów i bez konieczności mieszania w to prawników - dodała.

Sama Shakira ma być obecnie zadowolona ze swojego życia towarzyskiego. Skupia się przede wszystkim na wzmacnianiu więzi rodzinnych i spędzaniu czasu z bliskimi. - W tej chwili nie możemy rozmawiać o romantycznym związku ani chłopaku. Shakira cieszy się z bycia singielką. Poświęca swój czas rodzicom i dzieciom - podsumowała poinformowana dziennikarka.

Zobacz też: "Spokojnie dziewczyny". Bednorz pokazał, jak wyglądał w dzieciństwie

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: piękne chwile. Arkadiusz Milik w roli głównej

Źródło artykułu: WP SportoweFakty