Lewandowska zdradziła, ile pieniędzy włożył mąż w jej biznesy. "Wielu osobom się wydaje"

Anna Lewandowska to znana nie tylko trenerka fitness, ale także biznesmenka. Żona Roberta, kapitana reprezentacji Polski w piłce nożnej, zdradziła, ile jej mąż włożył pieniędzy w jej biznesy.

Michał Mielnik
Michał Mielnik
Anna i Robert Lewandowscy Getty Images / Daniele Venturelli/amfAR / Na zdjęciu: Anna i Robert Lewandowscy.
Nie tylko ze swojej działalności sportowej znani są Anna i Robert Lewandowscy. Poza osiągnięciami w swoich dyscyplinach bardzo dobrze radzą sobie także w sferze biznesowej. Oboje posiadają kilka swoich własnych marek, które generują niemałe zyski.

Anna jest właścicielką kilku już bardzo znanych marek, które głównie desygnowane są jej imieniem. Jest to np. Foods by Ann, które zajmuje się produkcją i sprzedażą zdrowej i ekologicznej żywności. Oprócz tego Lewandowska posiada również własne kosmetyki.

- W naszym domu suplementacja jest bardzo ważna. Mój mąż jest suplementowany przeze mnie. Mówię też o zdrowych lunch boxach. No to zróbmy to. Później kosmetyki, bo to jest dbałość, a to jest fashion. Jak już pojawiły się kosmetyki to potem powstały dla mężczyzn, których używa mój mąż i jestem bardzo dumna. To wszystko z czegoś się wywodzi - zdradziła Anna Lewandowska w rozmowie z Radiem Chillizet.

- To nie jest tak, że nagle usiadłam i pomyślałam: hmm, co by tu "Lewa" zrobiła, bo np. mam pewną gotówkę, którą chcę zainwestować. Nie. I też wielu osobom się wydaje, że mam swoje biznesy, bo mój mąż w nie zainwestował. A mój mąż nie zainwestował ani złotówki w żaden mój biznes - powiedziała wprost Lewandowska.

Obecnie Anna i Robert Lewandowscy razem z dziećmi mieszkają w Hiszpanii, gdzie 35-letni napastnik reprezentuje barwy FC Barcelony.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Nie mogła sobie tego odmówić. Miss Euro zrobiła show na plaży

Zobacz także:
Technologiczna rewolucja. O polskim klubie głośno na świecie
Turcy w euforii. "Santos był jak marzenie"

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×