Króciutko. Tak podsumowała, co zrobił jej znany ojciec

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / twitter.com/MarcinKuzbicki / Na zdjęciu: Michał Korościel/ Marcin Kuźbicki
Twitter / twitter.com/MarcinKuzbicki / Na zdjęciu: Michał Korościel/ Marcin Kuźbicki
zdjęcie autora artykułu

Dziennikarz Eurosportu Michał Korościel pokazał w mediach społecznościowych, jak na jego przegrany zakład zareagowała córka. Tytuł mówi wszystko.

W tym artykule dowiesz się o:

Przed rozpoczęciem 72. edycji Turnieju Czterech Skoczni dziennikarze Eurosportu Michał Korościel i Marcin Kuźbicki zawarli zakład ws. zwycięzcy niemiecko-austriackiego cyklu.

- Ja chcę mieć emocje. W tym roku nie będzie emocji w związku z Polakami. Jeżeli Niemiec nie wygra, tak jak ty mówisz, to ja się golę na łyso. Ale jeżeli wygra, to ty się farbujesz na blond. Wchodzisz czy nie? - wypalił Korościel do Kuźbickiego, który chętnie przyjął zakład (więcej TUTAJ).

TCS 2023/24 ostatecznie wygrał Japończyk Ryoyu Kobayashi i... ten z dziennikarzy, który przegrał zakład honorowo ogolił się na łyso (więcej TUTAJ).

Po wszystkim Korościel we wpisie na X przyznał się do tego, że porażkę skomentowała jego córka. "Najgłupszy zakład" - podsumowała zachowanie swojego taty (patrz zdjęcie poniżej).

"Tytuł tego rozdziału w książce mojej córeczki mówi właściwie wszystko" - dodał prezenter Eurosportu na portalu społecznościowym.

Zobacz: Niemiec przegrał turniej. Dziennikarz Eurosportu musiał to zrobić

ZOBACZ WIDEO: Zobacz, gdzie Milik zabrał ukochaną. Jej zdjęcia zachwycają

Źródło artykułu: WP SportoweFakty